Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

AC Motors otworzyło nowy salon motocyklowy marki Triumph w Gdańsku

Nowy salon Triumph w Gdańsku-0495Motoryzacyjne zagłębie przy Grunwaldzkiej w Gdańsku rośnie w siłę. Przy głównej arterii miasta otwarty został nowy salon motocyklowy, brytyjskiej marki Triumph. W salonie, w którym wcześniej sprzedawane były rowery i lekkie jednoślady znalazła się strefa ekspozycyjna dla docelowo około 20 motocykli, a także sklep z oryginalną odzieżą i akcesoriami sygnowanymi logiem producenta. 

Salon założonej w 1902 roku marki Triumph został przeniesiony do Gdańska z Rumi. Tam też pozostał serwis, ale klienci mogą swoje maszyny oddać na przegląd, także w Gdańsku, skąd dealer będzie je transportować do swojego warsztatu.

Wyodrębnienie marki Triumph i otwarcie indywidualnego salonu, to krok w stronę naszych klientów – trójmiejskich motocyklistów, aby zapewnić im standard i komfort obsługi na jaki zasługują – mówi Filip Kozioł, Koordynator grupy AC Motors. Zapraszamy również na dni otwarte Triumph Days w nowym salonie przy Abrahama 1 już w najbliższą sobotę 21 kwietnia. Przewidujemy wówczas jazdy testowe niemal pełną gamą motocykli Triumph, a także dodatkową atrakcję w postaci bezpłatnych usług zawodowego Barbera z Salonu Fryzur Męskich dla naszych gości. 

Nowy salon Triumph w Gdańsku-0482

W salonie, motocykle eksponowane są w podziale na trzy strefy: maszyny turystyczne, zwane Adventure, nowoczesne klasyki (Modern Classic) oraz Roadsters.

Do najpopularniejszych modeli marki w Polsce należą motocykle Tiger z serii Adventure. Aktualnie w salonie prezentowane są 3 egzemplarze tego modelu, w tym jeden najnowszy – z rocznika 2018.

Nowy salon Triumph w Gdańsku-0511

Nowością jest także najnowszy Bonneville Bobber Black dostępny od 59 900 zł.

Opiekunem salonu jest handlowiec Łukasz Siekański, który z branżą motocyklową związany jest od wielu lat.

Policja na motocyklu - policjant-0543

Ac Motors jest jedynym w północnej Polsce dealerem motocykli takich marek jak: Ducati, Triumph, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi i SWM. Nowością jest również wprowadzenie do oferty dealera marek Piaggio i Vespa.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autostrady AmberOne A1 i A4 za darmo – ale tylko dla „elektryków”

Kolejne profity dla kierowców elektryków! Użytkownicy samochodów elektrycznych w Polsce, zarejestrowani w EV Klub Polska, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *