poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

AC Motors otworzyło nowy sklep motocyklowy w Rumi. Ponadto, w planach ma liczne imprezy dla motocyklistów

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

Wraz ze zmianą pogody ze snu zimowego budzą się motocykliści. Pamięta o tym doskonale AC Motors, czyli największy trójmiejski multidealer motocykli. Ten potentat branży, ostatnimi laty przyzwyczaił nas już, że każdej wiosny otwiera kolejny punkt sprzedaży. Nie inaczej jest i w tym roku.

AC Motors otworzyło właśnie największy w północnej Polsce sklep dla motocyklistów w ramach sieci IM’ Inter Motors Rumia. Obiekt zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej 35 i na powierzchni 350 m2 prezentowanych jest ponad 3000 artykułów odzieżowych i akcesoryjnych. Ofertę dodatkowo uzupełnia szeroka gama części eksploatacyjnych i opon z oferty Inter Carsu.

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

,,Jest to drugi w kraju tak rozplanowany obiekt z ofertą dla motocyklistów. Duża przestrzeń sklepu i przemyślana szeroka ekspozycja sprawiają, że zakupy w tym punkcie nabierają zupełnie nowego przyjaznego oblicza. Całość wpisuje się w hasło które przyświeca naszemu rozwojowi i na które stawiamy już 3 sezon, czyli ,,pomorscy motocykliści zasługują na więcej!” – Filip Kozioł Koordynator grupy AC Motors.

Warto podkreślić że AC Motors oprócz sprzedaży motocykli, mocno angażuje się także w tworzenie wydarzeń dla motocyklistów. Dowodem na to jest kalendarz na nadchodzący sezon.

mat. prasowe
mat. prasowe

Już w piątek 8 marca z okazji Dnia Kobiet, AC Motors zaprasza wszystkie panie, także z osobami towarzyszącymi, na kolejną edycję Moto Ladies Night. Start imprezy odbywającej się w salonie Yamahy na Jabłoniowej 2 w Gdańsku przewidziano na godz. 19:00. W programie koncert, pokaz mody motocyklowej i drogowe opowieści. Wstęp wolny.

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

Kwiecień to kolejne weekendy pod znakiem dni otwartych takich marek jak Triumph, Yamaha, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi. A już od maja dealer powraca z projektem Ride For Fun. W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszając motocyklistów do wspólnego zwiedzania pomorza.

,,Warto śledzić kalendarz imprez w AC Motors, bo tradycyjnie będzie on bogato wypełniony imprezami najróżniejszej formy. Od wspólnych wycieczek, po zabawę na torze ODTJ w Pszczółkach.‘’ – Filip Kozioł.

Źródło: AC Motors / Zdjęcia: AC Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *