Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Actros i Klasa X z wizytą w przedszkolu

Mercedes-Benz Grupa Wróbel z wizytą w przedszkolu-00347Jaka jest ładowność „paki” Klasy X? Jak wysoko trzeba się wspinać do kabiny Actrosa i czy jest tam dość miejsca do zabawy? To i wiele innych testów, przeszły dzisiaj Mercedesy ze Straszyńskiego oddziału dealera Mercedes-Benz Grupa Wróbel, podczas wizyty w przedszkolu „Czwóreczka” w Pruszczu Gdańskim. 

Mali miłośnicy motoryzacji mieli okazje osobiście przetestować wytrzymałość zawieszenia w modelu Klasy X.

Podczas próby obciążeniowej, na pace jedynego w gamie Mercedesa pick-up’a, usadowiło się 23 przedszkolaków. Testom podlegała również kabina pasażerska, która również zdała egzamin i nie poddała się silnym naciskom ze strony najmłodszych.

Wisienką na torcie wizyty, była możliwość bliskiego obcowania z wielkim ciągnikiem siodłowym – Mercedesem Actrosem. Pachnący jeszcze nowością egzemplarz, legitymował się zaledwie 36-kilometrowym przebiegiem.

Po zweryfikowaniu jego sprawności i użyteczności przez przedszkolaków, model dołączył do floty aut demonstracyjnych Straszyńskiego oddziału Grupy Wróbel, gdzie dumnie będzie reprezentował markę Mercedes-Benz Truck, z „przedszkolnym certyfikatem użyteczności”.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Już wkrótce podpisanie umowy na S6 Skórowo – Leśnice

Zakończyła się kontrola uprzednia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, która dotyczyła postępowania przetargowego na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *