wtorek , 13 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Aktorka Aneta Zając została ambasadorką firmy Nissan ZdunekKMJ

P1200217Aktorka Aneta Zając, znana z serialu „Pierwsza miłość” dołączyła do grona Ambasadorów Grupy Zdunek. Reprezentować będzie markę Nissan, a w ramach tej współpracy otrzymała od firmy ZdunekKMJ Nissana Qashqai z wysokoprężnym silnikiem 1.5 dCi.

W środę 22 czerwca Ambasadorka przyjechała do Trójmiasta, gdzie wzięła udział w sesji zdjęciowej. Plenerem do zdjęć był Teatr Szekspirowski w Gdańsku, ulica Długa oraz salon przy ulicy Grunwaldzkiej. Przy tej okazji nagrano również reklamowy klip wideo, którego celem jest promowanie nowego dealerstwa. Kluczyki do samochodu przekazał Dyrektor Zarządzający Nissan ZdunekKMJ Tyberiusz Kohnke.

Umowa o współpracy Anety Zając z dealerem ZdunekKMJ obejmować będzie udział aktorki w premierach nowych modeli i ważnych wydarzeń dla marki. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że będzie mocno zaangażowana w premierę nowej Micry, która w Trójmieście pojawi się we wrześniu tego roku.

Promocja Nissana będzie odbywać się pod hasłem „Z pasji do marki. Polecam, Aneta Zając”. Pojawi się ono m.in. w spotach radiowych w trójmiejskich rozgłośniach.

Wśród Ambasadorów Grupy Zdunek są między innymi Mateusz Borek (BMW), Krzysztof Głowacki (Renault), Piotr Myszka (Renault) oraz Katarzyna Figura (MINI).

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *