sobota , 16 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Anna Gańczarek-Rał w barwach Valvoline do końca sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Mat. prasowe

VTD – dystrybutor produktów Valvoline z Gdyni i Anna Gańczarek-Rał nawiązali współpracę sponsoringową. Zawodniczka będzie występowała w barwach Valvoline do końca sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

W DNA marki Valvoline głęboko zakorzenione są rywalizacja i chęć osiągania najlepszych rezultatów, i takie są właśnie oleje tej marki – dopracowane pod każdym względem, tak, aby spełniać najwyższe wymagania i surowe normy współczesnych silników. Anna Gańczarek-Rał jest młodą, ale już utytułowaną zawodniczką i fani znają ją, nie tylko z racji sportowych wyników, ale również z ogromnej pasji do motorsportu, precyzji w działaniu na każdym polu i konsekwencji w dążeniu do celu. To właśnie wspólne wartości i zamiłowanie do motorsportu stały się podstawą do współpracy.

Marki VTD i Valvoline są zaangażowane w motorsport od lat. W ostatnim czasie szczególnie swoją obecność zaznaczają w rajdach i wyścigach górskich. W tym roku otwierały już sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Wujskiem. Teraz, podobnie jak przed rokiem, meldują się jako sponsor wyścigu na Grand Prix Sopot-Gdynia w połowie sierpnia. Tym razem wspólnie z Ganczi.

Mat. prasowe

Historia samej marki Valvoline sięga 1866 roku. Ponad 150 lat temu firma jako pierwsza wprowadziła na rynek swój środek smarny – opracowany przez dr Johna Ellisa olej na bazie ropy naftowej przeznaczony do silników parowych. Od tego czasu jest wiodącym dostawcą technologii środków smarnych na świecie. Od opracowania w roku 1939 oleju silnikowego X-18, przez opracowanie wysokowydajnego wyścigowego oleju silnikowego w roku 1965, do opracowania oleju MaxLife do silników o dużym przebiegu w roku 2000, Valvoline wciąż oferuje kierowcom innowacyjne produkty maksymalizujące ochronę silników ich samochodów.

VTD to firma z Gdyni z ponad 20-letnim stażem w branży motoryzacyjnej, oficjalny przedstawiciel najstarszej firmy olejowej świata, Valvoline oraz wyłączny dystrybutor filtrów marki Lucas. Ofertę VTD uzupełniają jedne z najlepszych na rynku środków antykorozyjnych Tectyl.

Anna Gańczarek-Rał, albo krócej „Ganczi” to wyścigowa mistrzyni Polski i kierowca rajdowy, a z wykształcenia dziennikarka.

Tytuł mistrzowski zdobyła w swoim debiutanckim sezonie w wyścigach torowych, następnie zaczęła rywalizować w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, gdzie jest jedyną kobietą w gronie startujących tam kierowców. W 2018 roku była członkiem Reprezentacji Polski podczas międzynarodowych zawodów FIA Hill Climb Masters we Włoszech. W 2019 roku, zadebiutowała w rajdach podczas Barbórki Warszawskiej, gdzie również pojechała jako jedyna kobieta w gronie kierowców, a w 2021 w rajdzie terenowym .

Jeżeli się nie ściga, to zdecydowanie woli podróżować samochodami klasycznymi.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *