środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Audi Centrum Gdynia

Audi Centrum Gdynia. Nowy Salon. Nowe możliwości.

Jeszcze bliżej jeszcze wygodniej. Drugi salon Audi w Trójmieście – miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo, doświadczysz technicznej przewagi Audi i przeżyjesz pełnię sportowych emocji.

W najbliższy piątek 28 października zostanie otwarty po raz pierwszy w historii Gdyni nowy autoryzowany salon i serwis marki Audi.

Audi Centrum Gdynia to już drugi tak ekskluzywny obiekt firmy Plichta. Dzięki inwestycji z 2015 roku – Audi Centrum Gdańsk oraz zdobytemu przez firmę Plichta zaufaniu klientów już po roku mapa trójmiejskich dealerów samochodowych powiększy się o kolejny ekskluzywny obiekt marki premium – Salon Audi Centrum Gdynia  przy ul. Łużyckiej 3 w Gdyni. Nowy salon powstał z myślą o Klientach i powiększaniu jakości oferowanych usług.

Audi Centrum Gdynia podobnie jak obiekt w Gdańsku to miejsce, w którym Klient jest dla nas najważniejszy. To właśnie dla naszych Klientów poszerzamy zarówno portfolio marek jak i standard obsługi Klienta – mówi Aleksander Plichta, Prezes Zarządu PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, autoryzowany dealer marek z grupy Volkswagena.

Firma Plichta już po raz kolejny oprócz innych wcześniej zrealizowanych inwestycji powierzyła wykonanie salonu marki premium firmie ALLCON Budownictwo.

Sama inwestycja została zrealizowana w założonym terminie 7 miesięcy od złożonego projektu. To co wyróżnia salon od innych punktów dealerskich różnych marek samochodowych to m.in. nowoczesny design zewnętrznej elewacji wykonanej ze specjalnej perforowanej blachy z anodowanego aluminium oraz charakterystyczne wnętrze utrzymane w kolorze stali i głębokiej czerni. Całkowita powierzchnia salonu 2 297,53m2 pomieści aż 13 aut ekspozycyjnych.

Obiekt został tak zaprojektowany aby mieścił w sobie zarówno ekspozycje aut nowych jak i ekskluzywną ekspozycję aut używanych w połączeniu z serwisem i magazynem części. Otoczenie obiektu zapewnia klientom swobodę poruszania i parkowania. Całość inwestycji została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów architektonicznych dla marki Audi. Obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku do godziny 19.00 a w soboty do godziny 15.00.

Audi Centrum Gdynia to kolejna udana inwestycja po otwartym już w tym roku salonie Skody oraz  salonie Seata dla firmy Plichta.

Źródło: Audi Centrum Gdynia

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *