poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Audi Centrum Gdynia – otwarcie już 28 października!

Audi Centrum Gdynia połoficjalne otwarcie 2016-06561Na razie po cichu i bez dużego rozgłosu. Od poniedziałku 17 października działa kompletnie nowy, pierwszy i jedyny salon marki Audi w Gdyni. Nowoczesny obiekt, zbudowany według najnowszego standardu marki z Inglostadt, zwany terminalem, należy do Grupy Plichta. Oficjalne i publiczne otwarcie nowego przedstawicielstwa Audi Centrum Gdynia nastąpi 28 października. Przez najbliższy tydzień, z nowego, jeszcze nie wyposażonego obiektu korzystać będą zaproszeni gości uczestniczący w programie Audi Scenic Drive.

Zamiast tradycyjnego bankietu, tym razem dealer postanowił uczcić otwarcie swojego nowego salonu poprzez imprezę, w której zaproszeni goście będą mieli okazję pojeździć po Trójmieście i okolicach najmocniejszymi modelami z gamy Audi. Wśród nich są RS6, S6, S8 Plus, SQ5 i SQ7, a także A7.

Bonusem jest również prezentacja najnowszych w rodzinie Audi, modeli Q2 oraz poliftingowej A5.

Nowy obiekt powstał w biznesowej dzielnicy Gdyni, przy ulicy Łużyckiej. W sąsiedztwie znajduje się biurowa dzielnica, duża galeria handlowa oraz konkurencyjny salon marki Mercedes-Benz.

To, co zwraca uwagę to przestronność dookoła budynku z licznymi miejscami postojowymi, a także duża powierzchnia ekspozycyjna salonu. W obiekcie znajdzie się również wielostanowiskowy serwis oraz zadaszona, połączona z głównym salonem strefa wydawcza nowych aut.

Wszystko wskazuje również na to, że będzie to pierwszy i jedyny w regionie salon z licencją Audi Sport, uprawniającą do sprzedaży topowych, sportowych modeli rodziny S i RS z czterema pierścieniami.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Jeden komentarz

  1. Super. Audi Gdynia pieknie brzmi tylko Szkoda że z Trójmiasta wycieli w pień całą konkurencję Plichty. Przykre ale taki jest dziesiejszy klimat w dilerce. POZDRO DLA LELLKÓW I GROBLA. Zakończyła się jakaś era w pomorskim. OLEK mam nadzieje trochę odpuści słupki i da wyraz ze w jego krwi tez płynie trochę Pb102. Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *