Slider
Slider
Fot. Audi Centrum Gdynia

Audi Centrum Gdynia wkrótce powstanie przy ulicy Łużyckiej

Dealer samochodów z Grupy Volkswagena oraz Mitsubishi, firma Plichta nie zwalnia tempa swojego rozwoju. Wkrótce, zgodnie ze swoimi zapowiedziami przystąpi do budowy salonu marki Audi, który zlokalizowany będzie w Gdyni, przy ulicy Łużyckiej 3A. 

Budynek architektonicznie nawiazywać będzie do podobnego salonu, który niedawno otwarto w Gdańsku, przy Lubowidzkiej. Będzie to tak zwany Terminal Audi.

Audi Centrum Gdynia Moto3m-6
Fot. mat.inwestora

Zobacz również: Audi Centrum Gdańsk

Gdyński salon będzie jednak mniejszy niż jego odpowiednik w Gdańsku. Jego powierzchnia użytkowa ma wynosić 2318 m2. Działka na której powstanie ma około 6100 m2. Budynek będzie miał jedną kondygnację (wcześniejsze wizualizacje prezentowały dwie).

Fot. Audi Centrum Gdynia
Fot. Audi Centrum Gdynia

Budowa rozpocznie się wiosną i potrwa około 7 miesięcy. W październiku 2016 planowane jest otwarcie nowego dealerstwa.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się też nowo wybudowany salon marki Mazda, należący do firmy BMG Goworowski. A obok mieści się przedstawicielstwo Mercedes-Benz i Smart tego samego dealera. Również ta firma planuje przebudowę swojego flagowego salonu.

Zobacz również: Nowy salon Mazda BMG Goworowski

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *