piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Auditography, jeden z najlepiej rozpoznawalnych fotografów Audi, odwiedził Trójmiasto

Auditography w Trójmieście-204302Jego profil na Facebook’u obserwuje ponad 1,2 miliona osób. Publiczność którą zgromadził na Instagramie liczy ponad 500 000 obserwujących. Auditography to pseudonim fotografa, który wykonuje zdjęcia tylko i wyłącznie dla Audi. W miniony weekend odwiedził Trójmiasto, gdzie uwiecznił w kilku charakterystycznych miejscach najnowszy model RS5 Sportback. 

Łącze w ten sposób swoje dwie pasje – samochody marki Audi i fotografię – mówi „Auditography”. Do Trójmiasta przyjechałem po raz pierwszy z zamiarem fotografowania auta. Dzięki Audi Polska, miałem okazję pojeździć modelem RS5 Sportback. To w mojej opinii najładniejsze obecnie Audi, w dodatku w pięknym kolorze Nardo Grey. 

Auditography posługuje się w swoich pracach takim pseudonimem i osobiście nie utożsamia siebie z wykonanymi zdjęciami. Fotografuje najczęściej w Szwecji, Polsce i Katarze. Dotychczas odwiedził między innymi Zakopane i Warszawę.

W Trójmieście skoncentrował się przede wszystkim na motywach portowych. W Gdyni za plener zdjęciowy posłużyły między innymi: Estakada Kwaitkowskiego, Skwer Kościuszki oraz Molo w Orłowie.

W Gdańsku wybór padł na Stocznię i charakterystyczne, portowe Żurawie.

Fot. Auditography - Unique Audi photography
Fot. Auditography – Unique Audi photography

Na pytanie czy łatwo było wykonać zdjęcia w Trójmieście Auditogrpahy odpowiada zdecydowanie – nie. W Gdyni przez 2 godziny szukałem odpowiedniego miejsca, aby dostać się na teren lub chociaż w pobliże portu. W Sopocie w ogóle nie było takiej możliwości – zatłoczone ulice lub brak możliwości wjazdu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *