niedziela , 28 listopada 2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Auto Detailing w mieście Olsztyn. Co to jest i gdzie wybrać się po takie usługi?

Zadbane auto jest dumą każdego mężczyzny, obiektem westchnień ze strony kobiet i powodem do zazdrosnych spojrzeń sąsiada zza płotu. Regularne wizyty w myjni samochodowej mogą okazać się niewystarczające. O podniesienie walorów estetycznych i wizualnych zadbają specjaliści, zajmujący się auto detailingiem. Co to takiego?

Dla kierowców z motoryzacyjną pasją

Car detailing to temat, który coraz częściej pojawia się wśród użytkowników czterech kółek. Jest to stosunkowo nowa dziedzina, w której szybko przybywa pasjonatów precyzyjnej kosmetyki samochodowej.

W słowniku pojęć detailingu samochodowego pojawiają się pojęcia takie jak woskowanie, ceramika, folia ochronna czy korekta lakieru. Kosmetyka samochodowa to wieloetapowy proces, mający na celu świadomą pielęgnację całego pojazdu. Prace specjalistów skupiają się zarówno na wnętrzu, jak i na zewnątrz auta. Efektem starannych działań – które trwają nawet kilka dni – jest pojazd wyglądający jak przy zakupie z salonu.

Auto detailing w Olsztynie – ekskluzywne SPA dla samochodów

Dokładna pielęgnacja, renowacja i zabezpieczenie poszczególnych elementów dają efekt nieskazitelnie pięknego pojazdu. Detailing samochodowy to jednak coś więcej niż wygląd. Tu liczy się przede wszystkim odnowienie lakieru oraz szereg innych czynności, które mają na celu przedłużyć żywotność czterech kółek.

Mat. prasowe

Gdzie można znaleźć godny polecenia auto detailing w Olsztynie? Liderem w tej dziedzinie od lat niezmiennie jest Bling Factory. Tamtejsi fachowcy usuwają drobne rysy i odpryski, a także niewielkie uszkodzenia powstałe w wyniku użytkowania auta. Szczegółowo czyszczą i konserwują tapicerkę, kokpit oraz plastikowe elementy wyposażenia, używając do tego wysokiej klasy dedykowanych preparatów.

Auto detailing na zaawansowanym poziomie

Specjalistom z Bling Factory nieobce są pojęcia mycia na dwa wiadra, glinkowanie czy dekontaminacja. Car detailing wymaga ogromnej wiedzy i skrupulatności, a także znajomości kosmetyków i ich przeznaczenia. W Bling Factory dobrze wiedzą, jak usunąć wżery po kwaśnym deszczu czy ptasich odchodach, lub pozbyć się niewidocznego gołym okiem brudu. Po serii czynności pielęgnacyjnych i zabezpieczających auto zyskuje szklistą gładkość lakieru, a wnętrze wręcz lśni. Właściciel pojazdu może teraz czerpać czystą przyjemność z jazdy.

Profesjonalna kosmetyka samochodowa w Bling Factory skutecznie podniesie wartość auta i solidnie zabezpieczy przed uszkodzeniami spowodowanymi dalszym użytkowaniem.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Co należy wiedzieć o kredycie samochodowym

Kredytowanie są najpowszechniejszą formą finansowania zakupów samochodów w Polsce. Transakcje finalizowane ostatecznie w dniu nabycia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *