poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
mat. organizatora

Auto Moto Classic – wystawa samochodów zabytkowych w Ostródzie 25-26 lutego

W dniach 25–26 lutego na terenie Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się wystawa Auto Moto Classic, największe w regionie Warmii i Mazur święto zabytkowych aut.

W tym roku po raz pierwszy w tak dużym stopniu wystawa zabytkowych aut zaznaczy swoją obecność w trakcie targów Auto Moto Arena. Wszyscy, którzy zawitają w ostatni weekend lutego do Expo Mazury będą mieli okazję podziwiać między innym dwa najstarsze zarejestrowane w Polsce auta czyli Brush i Rambler, a także reprezentację włoskiej motoryzacji w pięknym wydaniu: Fiat 132 GLS (1975), Alfa Romeo GT Veloce, które w pełnej krasie będzie można podziwiać w sobotę o godzinie 17:00 w trakcie parady klasyków na hali numer 3.

Na Auto Moto Classic każdy znajdzie coś dla siebie. Panów z pewnością pochłonie podziwianie cieszących oko samochodów, dzieci, pod okiem profesjonalnych animatorów, oddadzą się zabawie, a panie będą miały okazję zdobyć nowe umiejętności. W specjalnie przygotowanej dla nich strefie będą mogły wziąć udział w dwóch warsztatach biżuteryjnych organizowanych przez MaMania i skorzystać z zabiegów kosmetycznych Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image z Iławy​, a także spróbować lokalnie produkowanego cydru od Kwaśnego Jabłka​.

mat. organizatora
mat. organizatora

Do tego masa konkursów dla odwiedzających: na najstarsze prawo jazdy, na najwięcej kategorii uprawniających do kierowania pojazdami mechanicznymi, konkursy dla prawdziwych znawców historii motoryzacji na odgadnięcie jak największej ilości marek samochodów, a także konkurs dla par mieszanych na zmianę koła na czas, w którym do wygrania jest voucher do SPA Hotelu Anders w Starych Jabłonkach o wartości ponad 500 złotych.

Szczegółowe informacje na fanpage’u wydarzenia: www.facebook.com/Auto-Moto-Classic-203148276758963/

Data: 25-26 lutego 2017, od 10.00 do 18.00

Miejsce: Expo Mazury S.A.

Cena biletów: 15 pln (dzieci do lat 16 za darmo)

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Raport] Budowa drogi ekspresowej S6

Przedstawiamy nagranie wideo, przedstawiające zaawansowanie prac na budowie drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk, na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *