wtorek , 23 kwietnia 2024
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Masterlease

Auto nr 100 000 od Masterlease wyjechało na drogi

Siedziba Masterlease - Gdańsk ul.Polanki (Fot. Google Earth)
Siedziba Masterlease – Gdańsk ul.Polanki (Fot. Google Earth)

Grupa Masterlease wydała w swojej historii już 100 tysięcy samochodów. 100 tysięczny samochód- Land Rover Discovery Sport trafił w ręce klienta, prowadzącego 1-osobową działalność gospodarczą. Świadomość mikrofirm i indywidualnych klientów o korzyściach wynikających z leasingu z serwisem jest coraz większa. Produkty z serwisem to trend na rynku leasingu samochodów osobowych w Polsce.

Czym się charakteryzują te nowoczesne produkty?  Niski udział własny, przyjazne procedury likwidacji szkód komunikacyjnych, atrakcyjna cena usług dodatkowych rozłożona w ratach miesięcznych, opieka Centrum Technicznego w całym okresie trwania umowy – to główne zalety leasingu z serwisem, który jest najbardziej popularnym produktem wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W 2015 r. aż 70% z 11 tysięcy wszystkich sfinansowanych aut Masterlease wydała właśnie firmom z sektora MŚP.  Tradycyjny trzon tego biznesu w poprzednich latach stanowiły duże kontrakty zapewniające wynajem floty i usługi dla korporacji.

100 000 wydanych aut w 20-letniej historii naszej firmy, to dla nas powód do dumy i wielka satysfakcja, a przede wszystkim dowód na zaufanie, którymi obdarzają nas klienci – mówi Jakub Kizielewicz,nowy Prezes Zarządu spółek z Grupy Masterlease – Stale pracujemy nad nowoczesnym podejściem do naszej oferty. Staramy się szybko reagować na oczekiwania klientów i potrzeby rynku. Nie dziwi nas, że auto nr 100 000 trafiło w ręce mikroprzedsiębiorstwa. Coraz więcej klientów z tej grupy dostrzega to, co wiele lat temu dostrzegły duże firmy. Dzięki skali naszego działania, możemy być bardzo efektywni w przejmowaniu całości spraw związanych z użytkowaniem i finansowaniem samochodu. Oferujemy nasze usługi w całym kraju w 17 naszych oddziałach, dzięki czemu jesteśmy bardzo blisko mniejszych przedsiębiorstw, nie tylko dużych korporacji z siedzibą w Warszawie.

Oczywiście, nie odchodzimy od korporacji, ale zauważamy rosnące potrzeby mikrofirm i klientów indywidualnych, stąd dedykowany im leasing z serwisem i usługami dodanymi w pakiecie – dodaje Jakub Kizielewicz.

Stutysięcznym klientem Grupy Masterlease jest Paweł Skawiński, właściciel trójmiejskiej firmy, która zapewnia obsługę techniczną związaną z koncertami, imprezami muzycznymi i eventami o nazwie SVOBODA multimedia.

W naszej branży liczy się wygoda i przestrzeń, świetny wygląd jest dodatkowym atutem. Land Rover to takie auto, które z pewnością przyda się w firmie, a duży udźwig haka pozwoli bez problemu w pełni korzystać z mojej pasji sportów wodnych. Usługę sfinansowania i obsługi przez Masterlease polecił mi kolega z branży, który sam jest ich klientem. To bardzo wygodna formuła. Zdecydowana większość spraw związanych z samochodem mnie nie zajmuję. Tankuję i ruszam w drogę!

Fot. Masterlease
Fot. Masterlease

Symboliczne wydanie 100 000 auta w ręce 1-osobowej firmy sygnalizuje także, że kompleksowe usługi, dotychczas dedykowane dla biznesu przenoszone są na coraz mniejsze przedsiębiorstwa a następnie na klientów indywidualnych. Firmy leasingowe otwierają się na tę grupę konsumentów. W Polsce ta forma leasingu wciąż jest nowością, jednak uznawana jest za najbardziej perspektywiczny segment całego rynku leasingu. Masterlease jest jedną z niewielu firm, która pracuje nad rozwojem oferty dla klienta detalicznego. Auto na abonament, czyli oferta dla klienta indywidualnego, to sposób na użytkowanie nowego samochodu bez konieczności kupowania go za gotówkę czy na kredyt. Oznacza to w praktyce dostęp często do wszystkich modeli producenta wraz z całkowitym serwisem i pakietem usług.

Źródło: Masterlease

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Powiew wiosny w Porsche Centrum Sopot – 911 Turbo Cabriolet

Ma 580 koni mechanicznych, do pierwszej “setki” przyspiesza w 2.9 sekundy, gna 320 km/h, ma …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *