środa , 28 września 2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Autodetailing prostszy niż kiedykolwiek

Potrzebujesz solidnego sprzętu do autodetailingu? Myjka parowa Junior Star Max 8 bar to profesjonalny sprzęt myjący wyprodukowany przez przedsiębiorstwo Tecnovap. Urządzenie zostało zaprojektowane w oparciu o sprawdzone doświadczenia firmy. Nowy model posiada zwiększone parametry ciśnieniowe, co spowodowało konieczność opracowania mocniejszej, stabilniejszej konstrukcji myjki. Sprzęt jest bardziej efektywny, niż poprzednia wersja sześciobarowa. Jest w stanie pracować wydajniej i oszczędniej, redukując zanieczyszczenia w sposób jeszcze bardziej skuteczny.

Specyfikacja Junior Star Max 8 bar. Co siedzi w środku?

W zestawie myjącym zastosowano wydajny i wytrzymały bojler ze stali nierdzewnej o parametrach AISI 304. Obudowa jest zbudowana głównie z materiału stalowego, wykończonego wstawkami polietylenowymi. Bojler jest w stanie zmieścić aż 5 litrów wody, a pojemność dodatkowego zbiornika, do którego można zaaplikować środki myjące, wynosi 2 litry. Ciśnienie robocze zostało zwiększone, w porównaniu do wcześniejszej edycji produktu. Zamiast sześciu, zastosowano 8 barów. Wytrzymałe komponenty umożliwiają osiąganie dużych temperatur wody – ciecz może rozgrzać się nawet do 180 stopni C.

Mat. prasowe

Junior Star Max 8 bar zasilana jest prądem z sieci i posiada wygodny kabel o długości ośmiu metrów, co umożliwia swobodne czyszczenie wielu różnych powierzchni, bez konieczności przełączania źródła zasilania. Mimo stosunkowo wysokiego ciężaru (35 kg), myjka parowa jest urządzeniem bardzo praktycznym i kompaktowym. Rozmiary opakowania wynoszą 73 x 48 x 63.

Dodatkowe funkcjonalności myjki Junior Star Max 8 bar

Myjka oprócz standardowego wyposażenia emitującego dezynfekującą parę wodną, posiada wbudowany odkurzacz z pojemnikiem o pojemności 12 litrów. Urządzenie może być zatem stosowane praktycznie wszędzie: w hotelach, biurach, galeriach handlowych, warsztatach samochodowych czy w budynkach urzędowych. Dzięki możliwości odkurzania na sucho myjka nadaje się także do prania pobrudzonej tapicerki, odnawiania mebli użytkowych czy też w myjniach samochodowych czy punktach auto-detailingu. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest elektroniczny wyświetlacz, pokazujący najważniejsze parametry pracy Junior Star Max 8 bar. Stanowi to cenną wskazówkę w przypadku, gdy czyszczona powierzchnia nie powinna być narażana na zbyt wysoką temperaturę. Czytelny i prosty komunikat na wyświetlaczu stanowi znaczącą wartość użytkową.

Inne parownice do autodetailingu znajdziesz tutaj.

Eksploatacja parownicy Junior Star Max 8 bar

Producent wyposażył urządzenie także w dodatkowe rozwiązania technologiczne. Myjka posiada autonomiczny system regulacyjny cieczy, co sprawia, że woda jest na bieżąco uzupełniania podczas pracy urządzenia. Zastosowano również nowoczesny czujnik pływający True Temp, posiadający właściwości samoodkamieniające. Junior Star Max 8 bar jest kompatybilna z różnymi akcesoriami, wobec czego można stosować również nieoryginalne części dodatkowe. Odkurzacz został wyposażony w czujnik przepełnienia, alarmujący o zbyt dużej ilości zabrudzeń w komorze pojemnika. Junior Star Max 8 bar może być eksploatowana w różnych warunkach: biurowych, usługowych, magazynowych, a nawet produkcyjnych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Myjnia CarWash SPA w Gdańsku przeszła modernizację

Tunelowa myjnia CarWash SPA w Gdańsku stała się bardzo popularnym miejsce wśród trójmiejskich miłośników motoryzacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.