Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / AutoShow-3city rozpoczęło motoryzacyjny sezon 2017 w ODTJ Autodrom Pomorze

AutoShow-3city rozpoczęło motoryzacyjny sezon 2017 w ODTJ Autodrom Pomorze

AutoShow 3City Autodrom Pomorze-1440918Setki samochodów i tysiące gości uczciło rozpoczęcie się motoryzacyjnego sezonu 2017 podczas imprezy AutoShow-3city na Autodromie w Pszczółkach. Impreza zorganizowana w stylu rodzinnego pikniku z muzyką w tle przypominała wielki zlot grupy VAG nad austriackim jeziorem w Worthersee. 

Organizatorzy imprezy nie selekcjonowali uczestników przez co w zlocie udział wziąć mógł każdy zainteresowany. Takich kierowców nie zabrakło, o czym świadczyła kolejka chętnych na wjazd na Autodrom sięgająca centrum Pszczółek (ok. 2 kilometrów), a także spora ilość chętnych do odwiedzenia zlotu pieszo. Wjazd samochodem kosztował 20 zł, natomiast piesi płacili 5 zł.

W ramach imprezy, każdy z wjeżdżających na jej teren mógł skorzystać z płyty poślizgowej (z instruktorem na fotelu pasażera) oraz skosztować specjałów z obecnego na miejscu grilla. Spotkanie umilała również muzyka emitowana przez obecnego na miejscu DJ’a.

Jedną z popularniejszych atrakcji był przejazd w formie „Drift-Taxi” za 30 zł oraz wyścigi gokartów.

Partnerem wydarzenia był między innymi dealer marki SEAT, firma Plichta, która zaprezentowała modele Mii, Leon i Ateca.

AutoShow 3City Autodrom Pomorze-1440765

Przekrój obecnych samochodów był ogromny. Dominowały modele grupy VAG, BMW oraz Hondy. Wśród zaparkowanych samochodów odnaleźć można było również kilka klasyków oraz amerykańskich muscle car’ów.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 13:00 i trwała do 19:00.

AutoShow 3City Autodrom Pomorze-1440912

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Setne Volvo sprzedane w Volvo Car Plichta Gdynia

Volvo XC60 jest setnym egzemplarzem nowego auta tej marki, które zostało sprzedane w salonie Volvo ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *