niedziela , 28 listopada 2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

Autovip – polski producent personalizowanych dywaników do kamperów

W obecnych czasach podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc, stało się hobby dla wielu z nas. Poruszanie się własnym „domem na kółkach” daje nam możliwość obcowania z przyrodą w najodleglejszych zakątkach, podziwianie niezapomnianych widoków oraz przede wszystkim poczucie wolności.

Decydując się na kampera mamy do wyboru zakup fabrycznie wyposażonego modelu lub budowę od podstaw. Tworząc lub remontując kampera, trzeba wziąć pod uwagę jego wykończenie i jakość użytych materiałów. Poza instalacją urządzeń i mebli duże znaczenie ma pokrycie podłogi. Dywaniki powinny być odporne na zabrudzenia i łatwe w pielęgnacji. Tu na przeciw oczekiwaniom wychodzi firma Autovip. Jest ona producentem i dystrybutorem dywaników welurowych już od 2007 roku.

Autovip w swojej pracy stawia na zdobytą wiedzą i doświadczenie, a do potrzeb Klientów podchodzi bardzo indywidualnie. Jedną ze specjalizacji firmy jest produkcja i sprzedaż dywaników oraz wykładzin do kamperów. Charakteryzują się one niestandardowymi kształtami i idealnym dopasowaniem do wnętrza – z dokładnością rzędu 2-5 mm. Pracownicy firmy Autovip do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, tworząc wzory dywaników ręcznie lub przy pomocy skanera 3D. Niepowtarzalne kształty wycinane są na maszynie CNC i obszywanie profesjonalnymi maszynami. Firma podejmuje się realizacji całej podłogi we wnętrzu czyli korytarza, jadalni, toalety i prysznica. Za pomocą specjalnej gumy wykonuje podłogi nawet w strefie bagażowej lub w garażu.

Dywaniki podlegają pełnej personalizacji. Poza indywidualnymi rozmiarami, grubością materiału i kolorem przędzy, dywanik może być obszyty wybranym kolorem i zawierać ozdobny, firmowy napis.

Proces produkcji jest bacznie monitorowany z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Ciągły kontakt z klientem daje poczucie obecności w procesie tworzenia czegoś oryginalnego. Montaż wykładziny odbywa się na miejscu w firmie i zazwyczaj trwa 8-12 godzin. Klient opuszcza zakład z w pełni wykonaną usługą.

Usługi i produkty oferowane przez firmę Autovip wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością zastosowanych materiałów,
indywidualnym tworzeniem szablonów i wzorów zleconych dywaników do kamperów oraz szybki czas realizacji zamówienia.

Wyroby firmy Autovip można znaleźć w największych hurtowniach Europy zachodniej i wschodniej. Dodatkowo wyposaża ona samochody
nowe, firmy tuning’owe, salony sprzedaży, hurtownie i sklepy w najwyższej jakości dywaniki samochodowe.

Więcej realizacji firmy Autovip można zobaczyć TUTAJ.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie tylko lokalizator GPS do samochodu. Oto dlaczego warto wybrać profesjonalny ekosystem i pakiet usług SaaS

Urządzenia do śledzenia pojazdów mają spore grono fanów. Doceniają je na przykład firmy działające w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *