środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Babski Odjazd z Mercedes-Benz Witman

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460064Dealer marki Mercedes-Benz, firma Witman z Gdańska-Oliwy zorganizowała event dla swoich klientek na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Wszystko pod znakiem projektu She’s Mercedes, który od prawie roku wdrażany jest do polityki firmy.

19 maja Mercedes-Benz Witman z Gdańska zaprosił swoje klientki do Pszczółek na Babski Odjazd z MB Witman. Była to impreza dedykowana tylko kobietom i zorganizowana właśnie z myślą o nich.

„She’s Mercedes” to projekt dedykowany kobietom. Naszym celem jest pokazanie jak ważna jest rola kobiet we współczesnym świecie. Jednym w elementów naszych działań jest program „She’s Mercedes z MB Witman”, w którym przedstawiamy kobiety pełne pasji, których historie mogą zmotywować inne Panie do działania – mówi Katarzyna Graj z MB Witman.

Zobacz również: Projekt She’s Mercedes w Mercedes-Benz Witman

– Kontynuując projekt i poszerzając jego zakres zorganizowaliśmy 19 maja event „She’s Mercedes – Babski Odjazd z Mercedes-Benz Witman” na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach, podczas którego panie miały możliwość nabycia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w temacie bezpiecznej jazdy – dodaje Katarzyna Graj.

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460061

Do dyspozycji klientek były dwie Klasy A w wersji A160 oraz wzbudzająca najwięcej emocji – A250 4Matic z pakietem Sport i w barwach „She’s Mercedes”. Ponadto dostępne były dwa modele CLA: 200 Coupe oraz 220d Shooting Brake oraz model GLA200.

Panie nie tylko odbywały jazdy testowe, ale także rywalizowały ze sobą. Wzięły one udział w zadaniu na refleks, teście Stuarta oraz wyścigu gokartów. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła Weronika Tucholska.

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460066

Event Babski Odjazd z MB Witman udowodnia jak świadomymi klientami są kobiety. Samodzielnie testujemy auta, podejmujemy decyzje i świadomie dokonujemy wyborów. Radość i energia, która towarzyszyła tej imprezie utwierdziła nas w przekonaniu jak bardzo potrzebne było wdrożenie projektu She’s Mercedes w naszej firmie – informuje Katarzyna Graj.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *