piątek , 18 września 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Babski Odjazd z Mercedes-Benz Witman

Babski Odjazd z Mercedes-Benz Witman

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460064Dealer marki Mercedes-Benz, firma Witman z Gdańska-Oliwy zorganizowała event dla swoich klientek na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Wszystko pod znakiem projektu She’s Mercedes, który od prawie roku wdrażany jest do polityki firmy.

19 maja Mercedes-Benz Witman z Gdańska zaprosił swoje klientki do Pszczółek na Babski Odjazd z MB Witman. Była to impreza dedykowana tylko kobietom i zorganizowana właśnie z myślą o nich.

„She’s Mercedes” to projekt dedykowany kobietom. Naszym celem jest pokazanie jak ważna jest rola kobiet we współczesnym świecie. Jednym w elementów naszych działań jest program „She’s Mercedes z MB Witman”, w którym przedstawiamy kobiety pełne pasji, których historie mogą zmotywować inne Panie do działania – mówi Katarzyna Graj z MB Witman.

Zobacz również: Projekt She’s Mercedes w Mercedes-Benz Witman

– Kontynuując projekt i poszerzając jego zakres zorganizowaliśmy 19 maja event „She’s Mercedes – Babski Odjazd z Mercedes-Benz Witman” na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach, podczas którego panie miały możliwość nabycia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w temacie bezpiecznej jazdy – dodaje Katarzyna Graj.

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460061

Do dyspozycji klientek były dwie Klasy A w wersji A160 oraz wzbudzająca najwięcej emocji – A250 4Matic z pakietem Sport i w barwach „She’s Mercedes”. Ponadto dostępne były dwa modele CLA: 200 Coupe oraz 220d Shooting Brake oraz model GLA200.

Panie nie tylko odbywały jazdy testowe, ale także rywalizowały ze sobą. Wzięły one udział w zadaniu na refleks, teście Stuarta oraz wyścigu gokartów. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła Weronika Tucholska.

Babski Odjazd z M-ercedes-Benz Witman ODTJ Autodrom Pomorze-1460066

Event Babski Odjazd z MB Witman udowodnia jak świadomymi klientami są kobiety. Samodzielnie testujemy auta, podejmujemy decyzje i świadomie dokonujemy wyborów. Radość i energia, która towarzyszyła tej imprezie utwierdziła nas w przekonaniu jak bardzo potrzebne było wdrożenie projektu She’s Mercedes w naszej firmie – informuje Katarzyna Graj.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Dni Otwarte w Volvo Car Plichta Gdynia – dealer zaprasza do 19 września – czeka wyjątkowa oferta

Volvo Car Plichta Gdynia, zaprasza na Dni Otwarte, które trwają od 14 do 19 września. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *