niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Bądź jak Ryan Gosling w filmie Drive!

Zdaniem wielu osób prowadzenie samochodu w skórzanych rękawiczkach poprawia komfort jazdy, a także nadaje szyku i stylu kierowcy. Zarówno jeden, jak i drugi aspekt jest ważny jeżeli zwiększa radość z jazdy i wpływa na nasze lepsze samopoczucie.

Rękawiczki samochodowe Napo Gloves 01857Naprzeciw potrzebom entuzjastów motoryzacji wychodzi marka napo gloves, która oferuje wysokiej jakości skórzane rękawiczki, wyposażone w funkcję Touchscreen. Funkcjonalność pozwala na obsługę ekranów dotykowych urządzeń mobilnych oraz nawigacji.

Wszystkie produkty w ofercie polskiego producenta wykonane są z naturalnej skóry owczej, która jest trwała i miękka w dotyku. Rękawiczki napo gloves są przeznaczone do prowadzenia samochodu, motoru oraz skutera. Doskonale nadają się także na prezent, ponieważ są bardzo elegancko zapakowane.

Dla czytelników portalu MOTO3M firma napo gloves przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są dwie pary rękawiczek. Zwycięzca może dokonać wyboru jednego z dwóch fasonów motoryzacyjnych z oferty producenta:

Męskie rękawiczki motoryzacyjne:

napoDRIVE – to męskie rękawiczki samochodowe, łączące klasyczny styl z męskim charakterem. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości skóry owczej, która dzięki swojej funkcjonalności zapewnia pełną kontrolę zarówno w prowadzeniu pojazdów, jak i w obsłudze urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety oraz nawigacje samochodowe.

Damskie rękawiczki motoryzacyjne:

napoREBEL – to rękawiczki z charakterem, które są adresowane do pewnych siebie i przebojowych kobiet. Produkt jest wykonany z delikatnej w dotyku i jednocześnie bardzo trwałej skóry owczej. Rękawiczki umożliwiają obsługę ekranów dotykowych smartfonów i tabletów.

Napo-Gloves rękawiczki samochodowe-01848

 

 

Dla naszych czytelników firma napo gloves przygotowała specjalny rabat w wysokości 15% na ofertę dostępną na stronie napogloves.pl.
Kod rabatowy MOTO3M ważny jest do 30.09.2016 na modele napoDRIVE i napoREBEL i nie łączy się z innymi rabatami.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mercedes-Benz SL500 Brabus, kastomowy Chevrolet i rzadki Opel – studio Precyzyjni w pełni sezonu

Wiosna to dobry czas dla studiów zaawansowanej kosmetyki samochodowej. W tym okresie często pojawiają się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *