środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Biało czerwony tłum w salonie – czyli strefa kibica w Toyota Walder w Chwaszczynie

Strefa kibica w salonie Toyota Walder w Chwaszczynie-5545Duża powierzchnia wewnątrz i obszerny plac przed budynkiem – salon samochodowy jest wprost idealnym miejscem do zorganizowania w nim „strefy kibica”. Z takiego pomysłu skorzystała firma Toyota Walder, która swój salon w Chwaszczynie zaadoptowała właśnie w taki sposób. Blisko 200 klientów wraz z rodzinami i przyjaciółmi oglądało niedzielny mecz Polska – Kolumbia, korzystając przy tym z licznych atrakcji, które przygotował dealer.

Mundial, odbywający się w tym roku w Rosji, spowodował tradycyjną chęć kibicowania i kult patriotycznych barw. Nawet ci, których piłka nożna dotąd nie interesowała, angażują się w doping dla naszej reprezentacji i chętnie to okazują.

Wykorzystanie salonu samochodowego na zorganizowanie w nim wspólnego oglądaniu meczu okazało się świetnym pomysłem. Dodatkową atrakcją, która jednak mogła umknąć w całej tej piłkarskiej euforii, była najnowsza, debiutująca właśnie Toyota Aygo, która dumnie stała w salonie. Ponadto, na zewnątrz zaprezentowano luksusowe coupe marki Lexus – modele LC500 i LC500h.

Dealer Toyota Walder, zadbał o najdrobniejsze szczegóły niedzielnej imprezy. Już na wjeździe, każda z przybyłych osób otrzymywała biało-czerwony szalik, były też wuwuzele, a nawet okolicznościowe koszulki. Na gości czekały przyrządzane „na żywo” lody, grill, piwo, zimne przekąski, plac zabaw dla dzieci, gra w „piłkarzyki” i przede wszystkim duży ekran z relacją meczu w Kazaniu. Odbył się również turniej gry w piłkarzyki oraz pokaz piłkarskiej żonglerki. W czasie przerwy meczu, głos zabrali biorący udział w imprezie eksperci – między innymi trener zespołu Arka Gdynia.

Strefa kibica w salonie Toyota Walder w Chwaszczynie-5520

Niestety, mimo świetnej organizacji i wspaniałej atmosfery w salonie, zabrakło tylko jednego – jakiejkolwiek bramki strzelonej przez naszą drużynę…

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Kolumbii. Kolejny i zarazem ostatni mecz naszej polskiej reprezentacji podczas tego Mundialu odbędzie się w czwartek, 28 czerwca. Zagramy wówczas z Japonią.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *