sobota , 16 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Biały kolor lakieru? Klienci Premium często wybierają taką barwę!

Moda na czarne i srebrne kolory lakieru nie przemija, ale coraz częściej na Pomorzu pojawiają się ekskluzywne modele w kolorze białym. Kiedyś barwa uchodząca za najprostszą i najtańszą dominowała na małych, miejskich samochodach oraz autach dostawczych. Teraz coraz częściej trafia na karoserie luksusowych modeli. Spotkaliśmy w Trójmieście kilka takich aut! 

W Europie i Stanach Zjednoczonych za najbardziej prestiżowy kolor uchodzi czarny. Prezydenci, służby specjalne, prezesi czy mafiozi – wszyscy oni korzystają z samochodów w takim kolorze.

Ale na bliskim wschodzie i w Azji, za najbardziej prestiżową uchodzi barwa biała. Cesarz Japonii jeździł kiedyś białym Rolls-Royce’em, członkowie Jakuzy mieli białe Mercedesy Klasy S. Także szejkowie z Dubaju czy Arabii Saudyjskiej wybierają ten kolor. A jak to wygląda w Trójmieście?

Na Pomorzu, w salonach samochodowych, także pojawiają się białe prestiżowe limuzyny i SUV’y.

W salonie Audi Centrum Gdańsk zagościła biała A8’ka w dodatku z białym wnętrzem. Konfiguracja na pewno oryginalna i atrakcyjna, ale czy praktyczna? To chyba nieistotne, bo samochód szybko znalazł nabywcę. Zresztą na zdjęciach widać, że nie jest to jedyny biały egzemplarz w tym salonie.

W Mercedes-Benz BMG Goworowski spotkaliśmy z kolei Klasę G w wersji 63 AMG. Samochód nie trafił na ekspozycję, bo miał już nabywcę, zanim zagościł w Gdyni. Tutaj, biel przełamana jest czerwienią skórzanej tapicerki.

W Lexus Trójmiasto z kolei w białym kolorze prezentuje się limuzyna klasy średniej wyższej ES300. Taki kolor wyjątkowo dobrze leży na japońskich samochodach.

Biała barwa lubiana jest także w Porsche Centrum Sopot. Taki kolor zdobi zarówno demonstracyjną Panamerę eHybrid, jak i elektrycznego Taycana.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *