poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

BMG Goworowski na Targach Motoryzacyjnych 3TM

BMG Goworowski 3TM-04228Diler BMG Goworowski na targach miał trzy stoiska – Mercedes-Benz, Smart oraz Mazda. Wszystkie przyciągały uwagę, bo na każdym z nich, można było zobaczyć jakąś nowość. 

Marka Mercedes-Benz reprezentowana była przez zwracającą na siebie uwagę już z daleka Klasę G w wersji 63 AMG w intensywnym zielonym kolorze, z serii Crazy Colours. Ponadto eksponowane były uterenowione nowości – GLC, GLE Coupe oraz GLE SUV, ten ostatni w topowej odmianie AMG oraz GLA45 AMG.

Na stoisku Mazdy dominowała najnowsza generacja kultowej MX-5. Ponadto obok parkowała świetnie przyjęta na polskim i trójmiejskim rynku „6” oraz crossover CX-3.

Ostatnim stoiskiem BMG Goworowski była ekspozycja 2 Smartów w wersji ForTwo i ForFour. Pomimo, że są one dostępne na rynku już od pewnego czasu to jednak wciąż stanowią rzadki widok na ulicach Trójmiasta.

BMG Goworowski 3TM-04159

Targi skomentował dla nas Marek Szybilski, Szef Sprzedaży Mercedes-Benz BMG Goworowski:

Targi to świetny sposób na przedstawienie aktualnej oferty i nowości naszej firmy. Traktujemy je bardziej wizerunkowo niż handlowo. Pierwszego dnia zaprosiliśmy do naszej loży kilkunastu klientów z którymi spotkaliśmy się w miłej atmosferze przy symbolicznej lampce wina i porozmawialiśmy o samochodach.

BMG Goworowski 3TM-04583

BMG Goworowski 3TM-04230

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *