piątek , 25 czerwca 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

BMG Goworowski: Test The Best na półmetku

Multimedialny projekt dealera Mercedes-Benz BMG Goworowski „Test The Best”, prezentujący najnowsze modele tej marki, testowane przez znane osoby z Trójmiasta, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Najnowszy, szósty odcinek, to półmetek pierwszej edycji całej serii.

W najnowszym odcinku „Test The Best” pierwszoplanową rolę gra Maciej Dobrzyniecki, konsul honorowy Królestwa Hiszpanii oraz wiceprezes zarządu Business Centre Club. Jest również działaczem w różnych organizacjach społecznych i gospodarczych, został także odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz wieloma odznaczeniami Hiszpańskimi. W najnowszym odcinku Maciej Dobrzyniecki opowiada o swoich doświadczeniach biznesowych i udziela rad młodym przedsiębiorcom. W programie towarzyszy mu największy z SUV’ów w ofercie Mercedes-Benz, model GLS350d.

Samochód marki Mercedes, zawsze był dla mnie synonimem bezpieczeństwa. GLS jest modelem, w którym czuję się bardzo wygodnie. Ma dużo miejsca w środku oraz doskonale absorbuje nierówności nawierzchni – ocenia Maciej Dobrzyniecki. Bardzo doceniam nowoczesne urządzenia wspomagające kierowcę, takie jak inteligentny tempomat i system wykrywania samochodów w martwym polu. Tego ostatniego brakuje w moim ML’u – dodaje.

Bohater 6-tego odcinka Test The Best zauważa także, że wyraźnie wzrasta zainteresowanie samochodami o dużej mocy.

Moi przyjaciele coraz chętniej zerkają w stronę modeli AMG. Ja osobiście marzę o Klasie S w tej konfiguracji, ale podkreślam, że na co dzień, znacznie bliższy jest mi silnik diesla, niż mocne jednostki benzynowe – mówi Maciej Dobrzyniecki.

Jakich rad udzieliłby młodym przedsiębiorcom Wiceprezes Business Centre Club?

Mierz siły na zamiary i ceń swoje życie. Pamiętaj, że dobry jakościowo towar, musi mieć swoją cenę.

Programy Test The Best emitowane są na kanałach społecznościowych dealera BMG Goworowski oraz dedykowanej stronie internetowej www.test-the-best.pl. Oglądalność każdego odcinka na kanale Youtube wynosi około 5 tys. a popularność na Facebook’u jest 3-4 krotnie wyższa.

BMG Goworowski ponadto w filmowej formie prezentuje również postępy prac na budowie nowego salonu w Gdyni. Reporter BMG to cykliczny program, w którym prezenter Krzysztof Ibisz, oprowadza Widzów po terenie inwestycji przy Łużyckiej 9.

Źródło: BMG Goworowski

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Zaproszenie] „Więcej niż otwarcie sezonu – Czymanowo 2021” – sobota 27 czerwca, godzina 12:30

Nie Gdynia, nie Gdańsk, ani nie Sopot. Tym razem, po raz kolejny wielki motoryzacyjny zlot, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *