Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / BMG Goworowski wspiera 43 Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni
Fot. archiwum

BMG Goworowski wspiera 43 Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni

Kolejny rok z rzędu, czołowy przedstawiciel marki Mercedes-Benz na Pomorzu – firma BMG Goworowski, została partnerem 43-ego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na potrzeby organizatorów i uczestników, przedstawiciel marki Mercedes-Benz, przekazał 16 samochodów. Główną ekspozycję stanowić będzie najnowsze wcielenie Klasy C w wersji Coupe. Tegoroczna edycja rozpoczyna się 17 września i potrwa do 22 września.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jest jedną z najstarszych imprez filmowych w Europie, która promuje na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Jest to najważniejsza Polska impreza filmowa. Najważniejszymi nagrodami są Złote Lwy i Srebrne Lwy. Przyznawane są przez międzynarodowe Jury Konkursu Głównego i należą do najcenniejszych nagród polskiej branży filmowej. W tym roku zawalczy o nie 16 polskich filmów. Wśród nich znalazły się m.in. „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej i „Kler” Wojciecha Smarzowskiego.

Centrum festiwalowym jest Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej i to właśnie przed jego głównym wejściem zobaczyć będzie można ekspozycję przygotowaną przez BMG Goworowski.

Flota samochodów kursować będzie pomiędzy hotelami uczestników Festiwalu, a Teatrem i Multikinem w Centrum Gdynia.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Sąsiedzka pomoc Toyoty Carter Gdańsk dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej „Polanki”

Kilka dni po tym, jak w Domu Pomocy Społecznej „Polanki” doszło do rozprzestrzenienia się koronawirusa, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *