wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. BMW Auto Fus

BMW Auto Fus z ofertą pojazdów specjalnego przeznaczenia na targach EUROPOLTECH 2017

Fot. BMW Auto Fus
Fot. BMW Auto Fus

BMW Auto Fus umacnia swoją pozycję w segmencie sprzedaży specjalnej i dyplomatycznej. Dealer i jego Special Sales Competence Center debiutuje na Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2017 w Gdańsku. Prezentuje tam m.in. potężne i opancerzone BMW X5 Security Plus.

BMW może się pochwalić kilkudziesięcioma latami doświadczenia w produkcji i przygotowaniu pojazdów służących służbom, dyplomatom, rządom oraz VIPom. Marka dba o najlepszy możliwy sposób dostosowania ich do zadań specjalnych wdrażając najnowsze zdobycze technologii. W ofercie znajduje się bogata paleta modeli samochodów oraz motocykli, które sprawdziły się niejednokrotnie w trudnych i wymagających warunkach.

Sprzedażą i obsługą posprzedażną pojazdów specjalnych BMW zajmuje się wąska grupa dealerów, którzy otrzymali specjalne certyfikaty. Do tego ekskluzywnego grona należy również BMW Auto Fus. Dedykowana jednostka – Special Sales Competence Center – ma na swoim koncie współpracę m.in. z Biurem Ochrony Rządu, policją oraz zagranicznymi ambasadami i lokalnymi przedstawicielstwami organizacji międzynarodowych.

Od trzech lat z sukcesem rozwijamy tę część naszego biznesu i wciąż mamy apetyt na więcej” – mówi Michał Smolana, dyrektor sprzedaży w firmie Auto Fus. „Stąd nasza obecność na targach EUROPOLTECH, które chcemy wykorzystać do prezentacji tak prestiżowej oferty oraz spotkań z potencjalnymi klientami”.

Podczas wydarzenia odbywającego się od 26 do 28 kwietnia na stoisku BMW Auto Fus prezentowane są potężne i opancerzone BMW X5 Security Plus, spełniające poziom bezpieczeństwa VR6, który jako całościowy produkt (nie tylko wykorzystane materiały) gwarantuje ochronę nawet przed strzałami z AK-47.

Fot. BMW Auto Fus
Fot. BMW Auto Fus

W Gdańsku jest również BMW i3, które już zostało docenione przez jednostki policji na całym świecie. Elektryczny napęd, dynamika oraz wielkość samochodu sprawiły, że jest chętnie wykorzystywany do zadań patrolowych w centrach miast. Kolejny bohater ekspozycji to BMW serii 2 Gran Tourer, pojazd idealny dla służby prewencyjnej.

Na stoisku nie brakuje również motocykli BMW – w barwach polskiej policji prezentuje się model RT1200. Jest także prototyp dwukołowego ambulansu na bazie R1200 GS.

Źródło: BMW Auto Fus

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *