piątek , 24 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

BMW Bawaria Motors Gdańsk powiększa swój teren

Bawaria Motors - powiększenie powierzchni-1210706Nastały (ponownie) dobre czasy dla marki BMW. Obaj trójmiejscy przedstawiciele tego bawarskiego producenta notują wzrosty sprzedaży i tym samym rozwój swoich salonów. 

Gdański dealer marki BMW – Bawaria Motors powiększył znacząco używany przez siebie teren w Gdańsku. Dodatkowy plac zaadoptowany został na parking dla nowych samochodów. Ilość realizowanych zamówień na nowe pojazdy była na tyle duża, że konieczne było zwiększenie miejsc parkingowych dla samochód czekających na wydanie klientom.

Bawaria Motors - powiększenie powierzchni-1210705

Teren ten znajduje się na tyłach otwartego w zeszłym roku salonu przy ulicy Grunwaldzkiej 195. Działka została dokupiona przez inwestora już po uruchomieniu działalności salonu Bawaria Motors Gdańsk.

Z założenia mieliśmy zamiar szybko się rozwijać i zakładaliśmy dokupywać sąsiednie działki. Obecne przeznaczenie nowego placu to magazynowanie samochodów nowych – pozwala nam to eksponować ponad 60 aut stockowych w przeróżnej konfiguracji dostępnych do natychmiastowego odbioru dla klientów Pomorza.

Dodatkowy wjazd od ul. Braci Lewoniewskich ułatwia dostawy i rozładunek samochodów, a ponadto powiększenie placu pozwala realizować założenia usług blacharsko-lakierniczych.

Wewnątrz zyskaliśmy dodatkowych 10 miejsc parkingowych dla klientów i przenieśliśmy wszystkie zaopatrzenia i dostawy, odbiór nieczystości itd. na tylna część obiektu.

Bierzemy również pod uwagę możliwość aranżacji placu pod ekspozycję BMW Premium Selection, gdyż obecnie 15 samochodów na górnej kondygnacji salonu i 25 dostępnych na placu też nam już nie wystarcza.

Do końca roku wybudowany zostanie też pawilon do magazynowania kół i opon do samochodów naszych klientów.

Piotr Wejman, Dyrektor Sprzedaży Bawaria Motors Gdańsk

Bawaria Motors Gdańsk-05937
Tak wyglądał ten teren jeszcze latem 2015 roku. (Fot. archiwum)

Dynamicznie rozwija się również drugie, trójmiejskie przedstawicielstwo BMW – firma Zdunek Premium. W gdyńskim salonie uruchomiono niedawno licencjonowane przedstawicielstwo agentury BMWi oferujące samochody elektryczne, a już wkrótce kolejny oddział tej spółki powstanie w Olsztynie.

Zobacz również: BMW Zdunek jedynym agentem BMWi w Trójmieście 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdańsk.pl] Miasto Gdańsk kupuje osiem nowych samochodów elektrycznych. To wymóg ustawy – wszystko o przetargu

Rozstrzygnięto przetarg na dostarczenie samochodów elektrycznych dla Urzędu Miejskiego i jednostek miejskich. Na zakup ośmiu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *