wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

BMW Bawaria Motors w Gdańsku coraz bliżej

Największy dealer BMW, działający na polskim rynku, kończy budowę salonu i serwisu BMW oraz serwisu MINI, zlokalizowanego przy ulicy Grunwaldzkiej 195 w Gdańsku. Oficjalnej daty otwarcia jeszcze nie ma, ale wszystko wskazuje, że nastąpi to już niebawem. 

Nowoczesny obiekt zlokalizowany jest zgodnie ze standardem bawarskiej marki w pierwszej linii, przy głównej arterii miasta.

BMW Bawaria Motors Gdańsk-04804

Budowa obiektu, o powierzchni 2500 m2, spełniającego najnowsze standardy BMW, ruszyła we wrześniu 2014 roku – mówi Krzysztof Kołodziejski – Dyrektor Zarządzający.

Dla nas jest to bardzo ważny element całej strategii firmy, przyświeca nam idea bycia najlepszymi – do tego dążymy i tym chcemy się wyróżniać – dodaje.  

Projekt budynku autorstwa Studia Projekt WM stworzono tak, by płynnie wpisał się w pierzeje ulicy Grunwaldzkiej pomimo swojego futurystycznego wyglądu. Koszt inwestycji to ponad 21 mln. zł. Salon będzie dysponował dwupiętrową ekspozycją doskonale widoczną z alei Grunwaldzkiej. Na parterze eksponowanych będzie 10 samochodów, a na drugim piętrze 15. Strefa serwisu to przestronne wnętrze, w którym umieszczone zostaną stanowiska dla 12 samochodów.

Atutem budynku jest jego duże przeszklenie i tym samym doskonałe doświetlenie wewnętrznych powierzchni naturalnym światłem.

 

Nowy obiekt to także około 50 miejsc pracy na gospodarczej mapie Trójmiasta.

Przyświecają nam najwżysze standardy. Bierzemy udział w konkursie na pracodawcę roku, wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są w oparciu o umowę o pracę. Etykę biznesu stawiamy na pierwszym miejscu – zaznacza Dyrektor Kołodziejski.

I piętro - widok w kierunku strefy serwisowej
I piętro – widok w kierunku strefy serwisowej

Firma zakończyła już kilka procesów rekrutacyjnych, ale kolejne jeszcze trwają. Jak zapewnia zarząd „poszukiwani są najlepsi pracownicy na rynku”. Aktualnie poszukiwani są doradcy ds. sprzedaży nowych samochodów oraz administrator sprzedaży
Więcej: http://pgamotors.pl/pl/kariera.html

II piętro - hala ekspozycyjna, winda dla samochodów i przeszkolone biura pracowników.
II piętro – hala ekspozycyjna, winda dla samochodów i przeszklone biura pracowników.

Bawaria Motors to część grupy PGA, działającej na rynku motoryzacyjnym od 1979 roku i posiadającej ponad 200 salonów we Francji i Holandii, oraz będącej przedstawicielem BMW AG w Skandynawii. Bawaria Motors obecna jest na polskim rynku motoryzacyjnym od 2004 roku. Firma obecna jest w Trójmieście, Warszawie, Jankach i Katowicach.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Jeden komentarz

  1. Te samochody wyglądają, jakby stały w korku 😀 Salon u Zdunka wygląda lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *