Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Azerbaijan_stockers

BMW M3 – elegancja i sportowy charakter

BMW M3 to skuteczne połączenie elegancji oraz sportowego charakteru, dlatego też auto jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które lubią podwyższoną dawkę adrenaliny oraz sportowy sznyt. Od tej pory prowadzenie samochodu będzie czystą przyjemnością i zostanie przeniesione na zdecydowanie wyższy poziom.

BMW M3 – czym konkretnie się wyróżnia?

Czym konkretnie wyróżnia się BMW M3? To auto, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i nie podlega to żadnej dyskusji. Na szczególne uznanie zasługują w nim:

 • atletyczne proporcje,
 • trójbryłowa karoseria (czterodrzwiowa) o sportowym charakterze,
 • wysoki poziom elegancji,
 • maksymalna dynamika i komfort jazdy.

Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się obecnie na zakupienie tego modelu i przetestowanie swoich motoryzacyjnych umiejętności przy okazji prowadzenia auta z najwyższej możliwej półki. Oczywiście warto to robić z pełną odpowiedzialnością, aby zatroszczyć się jednocześnie o własne bezpieczeństwo, ale omawiany samochód z pewnością przysporzy kierowcom wiele radości.

BMW serii M3 – dostępne modele

Czas najwyższy zabrać się za krótkie przeanalizowanie dostępnych modeli samochodu BMW M3. W tym miejscu nie można zapomnieć o takich pojazdach, jak:

 • BMW M3 Competition Limuzyna,
 • BMW M3 Limuzyna,
 • BMW M3 CS,
 • BMW M340i xDrive Limuzyna,
 • BMW M340d xDrive Limuzyna.

Jak widać jest o czym opowiadać, a BMW M3 ma aktualnie szerokie grono zwolenników zwłaszcza wśród bardziej zaawansowanych kierowców. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zainteresowane osoby w każdym momencie mogą odwiedzić serwis BMW w Krakowie i wyeliminować wszelkie usterki, tak aby jak najszybciej doprowadzić własne auto do stanu pełnej użyteczności. Tyczy się to zwłaszcza poważnych usterek.

BMW M3 – kilka słów o danych technicznych

To idealne miejsce, aby zabrać się za dokładne przestudiowanie danych technicznych poszczególnych modeli BMW M3. Kierowcy, którzy marzą o zakupieniu tego typu samochodu powinni wiedzieć, że poszczególne modele odznaczają się następującymi parametrami:

 • BMW M3 CS – moc 550 KM, osiągnięcie 100 km/h w 3,4 sekundy, moment obrotowy 650 Nm, napęd na wszystkie koła M xDrive, 8-stopniowa skrzynia Steptronic z Drivelogic, 6-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo,
 • BMW M3 Competition Limuzyna – moc 510 KM, osiągnięcie 100 km/h w 3,5 sekundy, moment obrotowy 650 Nm, napęd tylny lub M xDrive, 8-stopniowa skrzynia Steptronic z Drivelogic, 6-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo,
 • BMW M3 Limuzyna – moc 480 KM, osiągnięcie 100 km/h w 4,2 sekundy, sportowy napęd tylny, 6-biegowa skrzynia manualna M, 6-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo,
 • BMW M340i xDrive Limuzyna – moc 374 KM, osiągnięcie 100 km/h w 4,4 sekundy, moment obrotowy 500 Nm, 8-stopniowa skrzynia Steptronic, 6-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo,
 • BMW M340d xDrive Limuzyna – moc 340 KM, osiągnięcie 100 km/h w 4,6 sekundy, moment obrotowy 700 Nm, 6-cylindrowy wysokoprężny silnik M TwinPower Turbo, 8-stopniowa skrzynia Steptronic.

Na podstawie tych danych każda osoba będzie w stanie dobrać dla siebie idealny model BMW M3 i ruszyć nim w trasę, na wybranych drogach. Samochód sprawdzi się zarówno przy krótszych wycieczkach, jak i nieco dłuższych wyjazdach.

BMW M3 – co wiadomo na temat stylistyki?

Warto jeszcze krótko przeanalizować stylistykę samochodu BMW M3. Na szczególne wyróżnienie w tym aspekcie zasługują m.in. wyjątkowość opisywanego auta, ekskluzywne elementy stylistyczne, ciekawa maska przednia z karbonu o widocznej strukturze włókien, światła laserowe z żółtymi ikonami, karbonowy spojler tylny M, karbonowe fotele kubełkowe M, stylowe i wygodne kanapy, szeroki rozstaw kół oraz karbonowe konsole środkowe.

BMW serii M3 – ewentualne naprawy i zakup

Kluczową kwestią dla wszystkich zainteresowanych osób jest oczywiście to, że w razie jakichkolwiek problemów z autem warto jak najszybciej odwiedzić profesjonalny i sprawdzony serwis BMW Kraków. Wszelkie naprawy powinny być realizowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby nie wyrządzić w aucie wszelkich szkód. Serwis BMW w Krakowie jest ku temu jedną z najlepszych propozycji.

Jeśli chodzi o zakup (zarezerwowanie) auta BMW M3, nie jest to dla kierowców żadnym wyzwaniem, ponieważ wystarczy odwiedzić stronę internetową Dealera BMW M-Cars i skonfigurować sobie wybrany model. Cały proces nie zajmie kierowcom dużo czasu, a dealer BMW M-Cars wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem branżowym, elastycznym i indywidualnym podejściem do klienta oraz bardzo szeroką ofertą rynkową. Warto mieć na uwadze nie tylko profesjonalny serwis BMW Kraków, ale też cenionego i uznanego Dealera samochodowego, tak aby wszelkie sprawy techniczne załatwić w ekspresowym tempie i bez żadnych przykrych niespodzianek.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

CUPRA bije rekordy sprzedaży! Dobre wyniki również w marce SEAT

Marka CUPRA w 2022 roku osiągnęła najwyższe wyniki sprzedażowe w swojej historii, dostarczając do klientów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *