niedziela , 5 grudnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

BMW Zdunek od przyszłego roku z oficjalnym certyfikatem M Power

BMWi M Perfromance Days w BMW Zdunek-09377Spółka Zdunek Premium, będąca od 8 lat autoryzowanym dealerem marki BMW w Trójmieście, od przyszłego roku stanie się certyfikowanym przedstawicielem M Power. Będzie to jedyny, oficjalny punkt sprzedaży tych sportowych modeli w północnej Polsce. 

Różnice w stosunku do niecertyfikowanych salonów BMW będą takie, że salon w Gdyni przy ulicy Druskiennickiej, wzbogaci się o dodatkową przestrzeń, gdzie eksponowany będzie model serii M na specjalnej, dedykowanej tej marce, platformie. Ponadto, na elewacji budynku pojawi się oficjalne logo M GmbH, a park samochodów demonstracyjnych zasilą najmocniejsze modele.

Zobacz również: BMW M Performance Days w BMW Zdunek

Samochody ze stajni BMW M to esencja filozofii marki, kipiące testosteronem koni mechanicznych modele, oferujące najwyższą precyzję prowadzenia i unikalne osiągi. Czas biegnie szybciej za kierownicą tak wyjątkowych samochodów, a my już nie możemy się doczekać wielkich emocji i nieograniczonej radości z jazdy – mówi Adam Gosk, Dyrektor Sprzedaży BMW Zdunek.  

BMWi M Perfromance Days w BMW Zdunek-09387

Gdyński salon przejdzie także lekką przebudowę. Zaadoptowany na potrzeby BMW M zostanie zewnętrzny taras. Ponadto powiększeniu ulegnie również dotychczasowa strefa ekspozycji oraz wydawcza.

Przypomnijmy, że BMW Zdunek od 2015 roku jest również autoryzowanym agentem BMWi, czyli samochodów elektrycznych bawarskiej marki.

Pozostałe przedstawicielstwa z certyfikatem M Power zlokalizowane są w 10 innych miastach na terenie głównie Polski południowej.

Już teraz zdradzić mogę, że wiosną 2018 roku w naszym salonie odbędzie się premiera ekscytującego BMW M5. Z pewnością będzie to najszybsza seryjna limuzyna, którą będziemy mogli spotkać na drogach. Zapraszam entuzjastów marki na to wyjątkowe wydarzenie – dodaje Adam Gosk. 

BMW M Power jest siostrzaną spółką BMW, która odpowiada za opracowanie i produkcję samochodów o najwyższych osiągach i cechach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Samochody BMW M, ze względu na swoje osiągi, są często wykorzystywane jako auta funkcyjne podczas światowych serii wyścigowych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kalendarz Moto Pomorze powraca – VIII edycja na rok 2022 wkrótce w sprzedaży

Trójmiejski fotograf, Łukasz Boehnke, po raz VIII wyda swój autorski kalendarz „MOTO Pomorze”. Po rocznej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *