MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

British Auto Zdunek – jedyny, autoryzowany dealer Jaguar i Land Rover na Pomorzu

Na trójmiejskiej mapie motoryzacyjnej zaszły poważne zmiany dla brytyjskich marek Jaguar i Land Rover. W raz z nowym 2023 rokiem jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży tych aut w regionie stał się dealer British Auto Zdunek z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Miałki Szlak 42. Tam też znajduje się Autoryzowana Stacja Obsługi serwisowej, a w przyszłości ma powstać nowa, przestronna siedziba z obszerną strefą ekspozycyjną obu marek oraz z wielostanowiskowym serwisem. 

Grupa Zdunek reprezentuje Jaguara i Land Rover’a w Trójmieście od początku 2022 roku. Debiut nowego dealera nastąpił wraz z premierą najnowszego wcielenia Range Rover’a. Model ten stoi na czele brytyjskiego Land Rover’a i od wielu lat reprezentuje najwyższy standard klasy off-road. Terenowe cechy przypisane są do każdego z modeli tej marki – od najmniejszego Discovery Sport i Evoque, poprzez Velar’a, Discovery, wybitnie terenowego Defender’a oraz topowego Range Rover i Range Rover Sport.

Druga z marek to Jaguar. Utytułowany wieloma sukcesami w sportach motorowych do dzisiaj zachowuje te cechy – nie tylko w sportowym F-TYPE, ale także sedanach XE i XF oraz SUV’ach E-PACE i F-PACE i elektrycznym I-PACE.

Zmian barw, ale zespół od lat ten sam

Nowy dealer pozyskał doskonale znanych klientom pracowników. Od wielu lat związani są oni właśnie z tymi markami. Na czele zespołu handlowego stoi Magdalena Larczyńska pełniąca funkcję Szefa Sprzedaży. Wtórują jej specjaliści ds. sprzedaży: Marek Dyktyński i Maciej Kołakowski. Wszyscy razem od kilkunastu lat pracują dla marek Jaguar i Land Rover. W tym czasie dostarczyli trójmiejskim (i nie tylko) klientom już kilka tysięcy nowych samochodów spod znaku JLR.

Doceniamy i jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Klientom, że od tylu lat wybierają samochody z naszej gamy modelowej – mówi Magdalena Larczyńska, Szef Sprzedaży British Auto Zdunek. Mamy nadzieję, że nowy salon oraz nowe modele które pojawiają się w markach JLR będą wspaniałą kontynuacją tej przygody – dodaje.

Arkadiusz Gazda, Szef Serwisu i Działu Części również ma wieloletnie doświadczenie związane z opisywanymi markami. Wszyscy wymienieni pracownicy przez wiele lat pracowali wspólnie w poprzednich przedstawicielstwach marek JLR w Gdańsku.

Firmą kieruje Robert Dziobiak – Dyrektor Zarządzający przed którym stoi zadanie budowy nowego, reprezentacyjnego salonu, który zastąpi dotychczasowy obiekt.

Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność za bardzo dużą strefą rynkową. Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marek Jaguar i Land Rover w Trójmieście, ale zasięg naszej działalności jest znacznie większy i wykracza poza województwo – mówi Robert Dziobiak, Dyrektor Zarządzający British Auto Zdunek. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w niedługim czasie rozpoczniemy budowę nowego, docelowego salonu i serwisu Jaguara i Land Rovera na Miałkim Szlaku. Autoryzowany salon będzie jedynym i najnowocześniejszym tego typu obiektem na Pomorzu – dodaje.

Aktualnie funkcjonujący salon British Auto Zdunek zlokalizowany jest w mateczniku Grupy Zdunek: w Gdańsku przy ulicy Miałki Szlak 42. Obiekt funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-18:00 oraz w soboty od 09:00 do 15:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – BMW M4 Frozen Orange

BMW M4 gościło w naszym “kolorystycznym” cyklu już nieraz. Teraz powraca, ale barwie, o której …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *