czwartek , 20 czerwca 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

CarSPA w nowej siedzibie w Gdyni

CAR SPA Gdynia w nowej lokalizacji-03721Auto-detailing, czyli najbardziej zaawansowana kosmetyka samochodowa, jest jedną z najszybciej rozwijających się usług w branży motoryzacyjnej. Firmą, świadczącą tego typu usługi o długim stażu w Trójmieście, jest gdyńskie studio CarSPA. To jeden z czterech oddziałów tej marki w Polsce. W minionym tygodniu, firma oficjalnie rozpoczęła działalność w nowym punkcie – przy ulicy Stryjskiej 11 w Gdyni.   

Na potrzeby działalności, właściciele CarSPA Gdynia – Marcin i Piotr Zawisza, zaadoptowali budynek o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych znajdujący się w centrum miasta, blisko głównej ulicy Gdyni oraz w sąsiedztwie peronu SKM Redłowo. W nowej siedzibie znalazło się studio mogące pomieścić kilka samochodów, myjnia, stanowisko do oklejania pojazdów oraz pomieszczenia techniczne, socjalne i strefa obsługi klienta.

– W poprzedniej lokalizacji doskwierała nam odległość od ścisłego centrum Gdyni, która generowała problemy logistyczne. Nowa lokalizacja jest dużo bardziej przystępna, a większy lokal o korzystniejszym rozkładzie, znacząco poprawił nasz komfort pracy i przekłada się na zadowolenie naszych klientów – mówi Marcin Zawisza z CarSPA Gdynia.

W minionym tygodniu, firma realizowała film reklamowo-wizerunkowy w nowej siedzibie. Z tej okazji CarSPA w Gdyni odwiedziły wyjątkowe samochody stałych klientów firmy. Wśród nich znalazły się Porsche 911 Turbo S, Ferrari 488 GTB, Mercedes G500 4×42, Bentley Bentayga oraz Maserati Gran Cabrio.

Jakich usług poszukują właściciele tak drogich i ekskluzywnych samochodów w studiach detailingowych?

CAR SPA Gdynia w nowej lokalizacji-03752– Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest połączenie zabezpieczenia folią ochronną i powłoką ceramiczną. Najbardziej narażony na odpryski przód auta oklejany jest folią bezbarwną, a pozostała część auta pokrywana jest dedykowanymi powłokami ceramicznymi. Coraz więcej klientów decyduje się na rozwiązanie bezkompromisowe i zabezpiecza całość auta folią ochronną, jednak ze względu na koszt takiej usługi głównie korzystają z niej właściciele aut klasy premium i aut sportowych – informuje Marcin Zawisza.

Salony CarSPA działają w Polsce od blisko 10 lat. Poza Gdynią, firma świadczy usługi w Katowicach, Tychach oraz Warszawie.

Z usług firmy CarSPA w Gdyni korzystam od kilku lat. Cenie ich dokładność i bardzo wysoką jakość usług – mówi Rafał, właściciel Bentleya Bentayga. Samochody są moją pasją. Szanuje je i dbam, aby przez długie lata zachowały swoją wartość i nienaganny wygląd. Specjaliści z CarSPA bardzo mi w tym pomagają – dodaje. 

CAR SPA Gdynia w nowej lokalizacji-03734

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Jak wybrać pierwsze auto? Poradnik dla nowych kierowców

Zakup pierwszego samochodu może być emocjonującym, ale też wymagającym doświadczeniem. Dla nowych kierowców ta decyzja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *