niedziela , 9 sierpnia 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Centrum Infiniti Gdańsk już otwarte

Centrum Infiniti Gdańsk już otwarte

Centrum Infiniti Gdańsk już otwarte-00385Od poniedziałku 2 października, w Gdańsku przy ulicy Szczęśliwej 9, funkcjonuje nowo powstałe Centrum Infiniti Gdańsk. Obiekt przechodzi jeszcze ostatnie prace porządkowe, ale można już uznać, że na trójmiejskiej mapie dealerów samochodowych właśnie powstał zupełnie nowy salon.

Budowa nowego obiektu trwała około 12 miesięcy. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku. W tym samym czasie na terenie parkingu Centrum Handlowego Auchan ulokowany został salon tymczasowy, który dotychczas obsługiwał klientów marki Infiniti z Trójmiasta. Planowany termin oddania do użytku nowego salonu pierwotnie ustalony był na listopad. Udało się go jednak przyspieszyć o ponad miesiąc.

Infiniti w Trójmieście konkurować będzie głównie z markami Audi, BMW i Mercedes oraz z Lexusem, Volvo i mało aktywnym w naszym regionie Jaguarem/Land Roverem.

Gdański salon zbudowany został w standardzie zgodnym z pozostałymi centrami Infiniti w Polsce. Aktualnie przedstawicielstwa tej marki znajdują się ponadto w Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Poznaniu i Wrocławiu.

Obiekt w Gdańsku ma dość kameralny, ale tym samym bardzo „ciepły” charakter. Wewnątrz dominują jasne barwy i wysokiej jakości umeblowanie.

Wokół budynku trwają jeszcze ostatnie „szlify”, ale zarówno salon jak i serwis już funkcjonują. Centrum doskonale widoczne jest z Obwodnicy, podczas jazdy w kierunku południowym. Dojazd do obiektu odbywa się przez teren Centrum Handlowego.

Fot. wrzesień 2017
Fot. wrzesień 2017

W salonie zlokalizowanym przy ulicy Szczęśliwej 9, eksponowanych jest 6 samochodów. Ponadto, dealer ma do dyspozycji pełną gamę aut, przeznaczonych do jazd testowych. Na terenie obiektu znajduje się również parking, serwis wraz z myjnią oraz strefa wydawcza nowych samochodów.

Centrum Infiniti Gdańsk już otwarte-00358

Salon prowadzi sprzedaż samochodów nowych oraz odkup i sprzedaż aut używanych oraz ich obsługę serwisową. Obecnie w Centrum Infiniti Gdańsk pracuje pięć osób, docelowo zatrudnienie wzrośnie do ośmiu pracowników – cztery osoby w dziale handlowym i cztery w serwisie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

GDDKiA przyspiesza realizację ekspresowej trasy wzdłuż Bałtyku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do realizacji drogi S6 na odcinku Koszalin ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *