niedziela , Grudzień 15 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Wideo] Citroen Zdunek w Gdańsku oficjalnie otwarty

[Wideo] Citroen Zdunek w Gdańsku oficjalnie otwarty

Premiera Citroen'a C5 Aircross oraz Dni Otwarte nowego salonu Citroen Zdunek-06732Od grudnia 2018 roku, pod auspicjami Grupy Zdunek, w Gdańsku działa nowy przedstawiciel marki Citroen. Francuska marka powróciła do tego miasta po kilku latach przerwy i z pierwszymi sukcesami działa już blisko kwartał. 2 lutego, podczas Dni Otwartych, dokonano oficjalnego otwarcia nowego salonu. Wydarzenie w bardzo francuskiej atmosferze przyciągnęło wielu gości, a dodatkowymi atrakcjami była ekspozycja klasycznych modeli Citroen’a oraz premiera najnowszego modelu w ofercie – SUV’a C5 Aircross. 

Salon, zlokalizowany przy alei Grunwaldzkiej 295, oferuje zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. W budynku znajduje się 6 stanowisk ekspozycyjnych dla nowych samochodów. Tyle samo miejsc obsługowych oferuje serwis – 5 na auta osobowe oraz jedno dla auta dostawczego.

Z nowego salonu wyjechało już blisko 30 nowych Citroenów, a kolejny został sprzedany właśnie podczas sobotnich „Dni Otwartych”.

Nowy punkt oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy powypadkowe i wiele innych.

Z okazji otwarcia dealer przygotował atrakcyjne rabaty serwisowe (nawet do 30%), a dodatkowo na klientów salonu czeka wyprzedaż rocznika 2018.

Podczas sobotniego wydarzenia, poza nowymi modelami Citroen’a – w tym najnowszym C5 Aircross, pokazano historyczne samochody – kultową „kaczkę” 2CV oraz dwa egzemplarze AC4 z 1928 i 1929 roku należące do lokalnych kolekcjonerów. Ponadto na gości czekały francuskie bagietki, sery oraz wino oraz artystyczny występ półfinalista programu uczestnika popularnego programu „Mam Talent” – Łukasza Chwieduka, który zaprezentował sztuczki z użyciem piłki.

Premiera Citroen'a C5 Aircross oraz Dni Otwarte nowego salonu Citroen Zdunek-06725

Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 19:00, w soboty od 9:00 do 15:00, a dział części, autoryzowany serwis oraz certyfikowana blacharnia-lakiernia od 8:00 do 18:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 15:00 w soboty.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

BMW Zdunek dostarczyło 12 samochodów Służbie Ochrony Państwa

Firma BMW Zdunek została zwycięzcą przetargu na zakup nowych samochodów dla Służby Ochrony Państwa. Dealer ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *