Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

CityBee czyli dostawczaki na minuty, teraz dostępne także w Trójmieście.

Biało-pomarańczowa ekspansja cargo trwa. Po trzech tygodniach od uruchomienia usługi CityBee w Warszawie wynajem aut dostawczych na minuty jest już dostępny w kolejnych miastach. Od 29 października można korzystać z BIG Carsharingu w Krakowie i na terenie Trójmiasta. Wynajmujący mogą również podróżować między tymi miastami.

Od początku października po ulicach Warszawy jeździ osiemnaście aut dostawczych CityBee, które można w prosty i szybki sposób wypożyczyć na minuty za pomocą aplikacji w telefonie.

W poniedziałek, 29 października charakterystyczne biało-pomarańczowe dostawczaki pojawiły się również w Krakowie i na terenie Trójmiasta. Mieszkańcy tych miast na początek otrzymali do dyspozycji po dziesięć Volkswagenów Crafterów zaparkowanych w wyznaczonych strefach. Nowe lokalizacje to również start formatu „free-floating”, umożliwiającego podróż samochodem do innego miasta, w którym jest dostępna usługa CityBee i zakończenie tam wynajmu.

mat. prasowe
mat. prasowe

Zgodnie z zapowiedziami uruchamiamy naszą usługę w kolejnych miastach i to od razu w dwóch jednocześnie. Wprowadzamy też nowy model samochodu i możliwość podróży między Warszawą, Krakowem i Trójmiastem. Cały czas powiększamy flotę i już w najbliższych dniach udostępnimy usługę w kolejnych dużych aglomeracjach – zapowiada Bogdan Marszałek, Country Manager CityBee Polska.

CityBee oferuje unikalny i przejrzysty cennik, zgodnie z którym za pierwsze 50 km nie są naliczane opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1299 zł za tydzień. Co najważniejsze paliwo, ubezpieczenie i inne koszty techniczne są już wliczone w cenę.

Proces wynajmu jest prosty i bardzo podobny do wypożyczania osobówek na minuty. Aplikacja lokalizuje pojazdy w najbliższych strefach, a po zarezerwowaniu wybranego auta użytkownik ma 15 minut na dotarcie na miejsce. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.

CityBee to firma świadcząca usługi wynajmu samochodów na minuty za pomocą intuicyjnej aplikacji w telefonie. Marka jest pionierem współdzielonej mobilności w Europie Środkowo-Wschodniej i liderem carsharingu na Litwie, gdzie działa od 2012 roku, dysponując flotą 1000 samochodów osobowych i dostawczych różnych modeli. W Polsce usługa CityBee zadebiutowała na początku października w Warszawie i sukcesywnie jest uruchamiana w kolejnych największych miastach.

Nowoczesna i intuicyjna aplikacja CityBee jest już dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Rejestracja jest prosta, szybka i nie wymaga podpisywania żadnych dokumentów. Aby uzyskać dostęp do usługi, wystarczy smartfon, prawo jazdy kategorii B i karta płatnicza.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Zamienił się miejscami z żoną…. bo był poszukiwany i miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

Wczoraj na ul. Turystycznej kierowca Renault przekroczył prędkość, a gdy patrol drogówki zatrzymał go do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *