piątek , 25 czerwca 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Coraz większe zainteresowanie Citroen’em w Trójmieście

Citroen JD Kulej Rumia-03564Marka Citroen od dłuższego czasu nie była obecna w Gdańsku, a dotychczas działający koncesjoner w Gdyni, nie wykorzystał swojej szansy na rozwój. Skorzystają na tym dwie nowe grupy dealerskie, które podzielą się trójmiejskim rynkiem – działający od czerwca w Rumi JD Kulej oraz Grupa Zdunek, która wkrótce otworzy swój salon w Gdańsku. 

Od początku naszej działalności obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą nową marką w grupie, jaką jest Citroen – mówi Krzysztof Kawecki, Dyrektor Zarządzający Citroen JD Kulej.

Dealer z Rumi odnotowuje coraz większe sukcesy handlowe i spodziewa się zamknięcia roku 2018 z wynikiem 100 sprzedanych samochodów.

Statystycznie, największym zainteresowaniem cieszy się Citroen C3, a zaraz za nim plasuje się Nowe Berlingo. Po pierwszych zajawkach w sieci na temat całkowicie nowego Citroena C5 Aircross wpływa do nas bardzo dużo zapytań odnośnie tego modelu, co już teraz pozytywnie nas nastawia na nowy rok, który niewątpliwie chcemy rozpocząć z przytupem. Wspominając o sprzedaży warto jeszcze zaznaczyć, że z końcem roku widoczne jest również wzmożone zainteresowanie modelami użytkowymi. Aktualnie pojawiły się u nas już pierwsze „zabudowy”, które też oferujemy pod naszych kontrahentów czy też floty – dodaje Kawecki.

Citroen JD Kulej Rumia-03565

Sukcesem okazują się również usługi serwisowe – firma odnotowuje stały, comiesięczny wzrost ilości obsługiwanych samochodów.

Dotychczasowe działania związane z promowaniem marki, jak i naszego punktu, przekonają wszystkich miłośników francuskiej marki do naszego nowego punktu w Rumi. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych nowych jak i stałych klientów, którą udało się zbudować stawiając w pierwszej kolejności na jakość – podsumowuje Krzysztof Kawecki.

Citroen JD Kulej Rumia-03556

Citroen JD Kulej funkcjonuje w Rumi od czerwca 2018 roku. Nowy salon zlokalizowany jest w obiekcie, w którym wcześniej znajdował się serwis oraz punkt sprzedaży siostrzanej marki z koncernu PSA – Peugeot’a.

Citroen JD Kulej Rumia-03558

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Zaproszenie] „Więcej niż otwarcie sezonu – Czymanowo 2021” – sobota 27 czerwca, godzina 12:30

Nie Gdynia, nie Gdańsk, ani nie Sopot. Tym razem, po raz kolejny wielki motoryzacyjny zlot, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *