piątek , 22 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

CUPRA Corner od listopada w salonie Grupy Plichta w Gdańsku – Szadółkach

Fot. CUPRA Official

Rośnie sieć polskich salonów dealerskich oferujących samochody marki CUPRA. Już od listopada potencjalni nabywcy będą mieli szansę umówić się na jazdę testową lub zamówić auto w 14 punktach w kraju, w tym w Gdańsku. Pojazdy będą eksponowane w specjalnych CUPRA cornerach – przestrzeniach odzwierciedlających stylistykę i wartości marki.

W salonach dealerskich oferujących samochody CUPRA, klienci będą mogli obejrzeć pojazdy na żywo, skonsultować się z CUPRA Masterami – specjalistami dedykowanymi do obsługi marki – a także wybrać spomiędzy szerokiej oferty akcesoriów i gadżetów CUPRA.

Przykład zaaranżowania przestrzeni CUPRA Corner.
Fot. CUPRA Official

Tego typu przestrzeń zlokalizowana będzie również w Trójmieście. Jedynym przedstawicielem Cupra będzie salon SEAT Plichta, zlokalizowany w Gdańsku – Szadółkach przy ulicy Lubiwidzkiej 40.

–  Ogromnie cieszy nas, że do sześciu pierwszych salonów dealerskich dołączają kolejne punkty. Bardzo zależy nam, aby każdy klient miał szansę w pełni doświadczyć wartości marki, odwiedzając CUPRA cornery – komentuje Tomasz Wróbel, dyrektor ds. rozwoju sieci dealerskiej CUPRA. – To jednak nie koniec ekspansji CUPRY w Polsce. Na początku przyszłego roku ruszy specjalny format dealerski, łączący pasję do emocjonujących samochodów ze światem motoryzacyjnego lifestyle’u – zapowiada.

Tak poglądowo prezentuje się przestrzeń CUPRA Corner:

Formentor już niebawem w Polsce

Fot. CUPRA

Jeszcze w październiku do polskich salonów trafi CUPRA Formentor – pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla marki. Wersja w specjalnej, inauguracyjnej specyfikacji Veloz (hiszp. „szybki”), sygnowanej skrótem VZ, dostępna będzie w opcji leasingowej za 1 130 złotych miesięcznie lub za 194 500 zł przy jednorazowej płatności.

Formentor VZ wyposażony został w silnik 2.0 TSI o mocy 310 KM, automatyczną skrzynię 7-biegową oraz napęd 4Drive. Auto rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Auto objęte jest 5-letnią gwarancją CUPRA.

CUPRA to niezależna marka należąca do Grupy SEAT, która powstała w 2018 roku. W jej DNA wpisane są takie wartości jak sportowe osiągi oraz wyrafinowany design. CUPRA zamknęła 2019 rok z wynikiem 25 tys. sprzedanych samochodów, co oznacza wzrost sprzedaży o 72% w porównaniu do poprzedniego roku.

W 2020 roku na rynek trafią: CUPRA Leon i CUPRA Formentor – pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla marki.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Yaris Cross już w trójmiejskich salonach

Do salonów Toyoty wjechały nowe modele Yaris Cross i będzie to już ekspozycja stała. Po …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *