Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Dawny salon Bawaria Motors Gdynia przy Stryjskiej 24 do wynajęcia

Dawny salon Bawaria Motors Gdynia przy Stryjskiej 24 do wynajęcia

Budynek, w Gdyni przy ulicy Stryjskiej 24 w którym od wielu lat znajdował się salon marki BMW, najpierw firmy Fota, później Bawaria Motors stoi obecnie pusty i jest do wynajęcia. Salon oraz serwis został przeniesiony do nowego, zbudowanego od podstaw, obiektu w Gdańsku. Tym samym nastąpił podział trójmiejskiego rynku między dwóch dealerów bawarskiej marki. W Gdyni funkcjonuje firma BMW Zdunek, a w Gdańsku Bawaria Motors Gdańsk. 

Obiekt o powierzchni użytkowej 1 294,52 m2 składa się z czterech funkcjonalnie oraz przestrzennie wydzielonych części. W jej skład wchodzą: warsztat napraw mechanicznych wraz z wyposażeniem, hala salonu samochodowego, pomieszczenie wydawania samochodów, pomieszczenie diagnostyki podwozia, obsługi ogumienia oraz myjnia.

Budynek zlokalizowany jest w gdyńskiej dzielnicy Redłowo. W okolicy  znajduje się przystanek SKM, stadion miejski oraz duże centrum biznesowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również salon oraz serwis marek Mercedes-Benz i Mazda. Wkrótce powstanie tu także przedstawicielstwo Audi.

Właścicielem terenu jest spółka FOTA SA. Jak informuje Krzysztof Boryszewski, Kierownik Działu Infrastruktury i Administracji FOTA SA, aktualnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami nieruchomości.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

„Drive it Day” 5 czerwca, czyli dzień jeżdżenia klasykiem

Polski Związek Motorowy wraca do idei „Drive it Day”. Na 5 czerwca zaplanowano siódmą edycję ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *