Slider
Slider
Fot. JD Kulej

Dni Otwarte nowego Peugeot 2008 w salonie JD Kulej

Już w najbliższą sobotę (18 czerwca br.) w Salonie Peugeot JD Kulej w Gdyni (u. Chwaszczyńska 178) odbędą się Dni Otwarte podczas których zaprezentowany zostanie Nowy Peugeot 2008 – SUV, który dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. Oprócz tego podczas spotkania, które zorganizuje ten trójmiejski Dealer nie zabraknie także innych atrakcji. W programie znajdują się między innymi animacje dla dzieci, poczęstunek we francuskim klimacie oraz degustacja win.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 14:00. Organizatorzy zapowiadają, że każdy w tym czasie znajdzie coś dla siebie. Na dzieci czeka moc atrakcji, które zapewni Firma Mosaic Circus – cyrkowe atrakcje. Na dorosłych zaś czeka pokaz i degustacja win francuskich, dostarczanych przez ich importera Firmę Wine Express. O winach opowiadać będzie doświadczony Sommelier – Paweł Zduniak. Taka wiedza na pewno przyda się każdemu, kto uważa, że  „Wino czyni każdy posiłek uroczystością, każdy stół wspanialszym, każdy dzień bardziej udanym.” (cyt. Andre L. Simon).

Zdjęcie Dni Otwarte 18.06.2016

Główną gwiazdą spotkania będzie jednak Nowy Peugeot 2008. Producent zapewnia, że „charakteryzują go między innymi „pełne wrażeń i dające satysfakcję prowadzenie, elegancki design i bezkompromisowa jakość”. Najlepszym sposobem, aby to sprawdzić będzie odwiedzenie salonu JD Kulej.

Źródło: Peugeot JD Kulej

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wzór samochodu budżetowego – Dacia Logan nowej generacji debiutuje w Dacia Zdunek

Dacia Logan to samochodowy odpowiednik prostego przedmiotu w stylu młotka. Oferuje wszystkie podstawowe cechy samochodu, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *