344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

Dni Otwarte Samochodów Używanych Approved w British Automotive Gdańsk 30.05 – 01.06

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02306Od wieczornego spotkania przy lampce wina i występu stand-up’era Rafała Pacześ, w British Automotive Gdańsk rozpoczęły się Dni Otwartych Samochodów Używanych Approved. Wydarzenie ma zwrócić uwagę klientów firmy na program oferujący rzetelnie zweryfikowane samochody używane Jaguar i Land Rover, będące w ofercie jedynego na Pomorzu, autoryzowanego salonu i serwisu tych marek. Dni Otwarte potrwają od 30 maja do 1 czerwca 2019 roku. 

Aby dodatkowo zachęcić klientów, dealer proponuje dla pięciu pierwszych transakcji ofertę leasingu 100%, a dla wszystkich – pakiet akcesoriów o wartości 400 zł, możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu jako wkład własny oraz do 30% rabatu na ubezpieczenie.

Dodatkowo, tylko podczas Dni Otwartych, dostępne będą specjalne warunki zakupu samochodów nowych, które obejmują nowy model Range Rover Evoque bez opłaty wstępnej oraz Jaguar’a F-Pace i E-Pace z ratą poniżej 1% w premium lease.

W programie znajduje się obecnie ponad 40 egzemplarzy samochodów używanych, dostępnych od ręki w naszym gdańskim salonie. W większości są to samochody po-demonstracyjne, legitymujące się śladowym przebiegiem i udokumentowaną przeszłością serwisową w British Automotive Gdańsk – informuje Kamil Szczepański, Kierownik Działu Approved w British Automotive Gdańsk.

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02323

Dni Otwarte zainaugurował kameralny wieczór dla klientów firmy British Automotive Gdańsk, zorganizowany w salonie przy Abrahama 5. Dodatkową atrakcją był występ komika Rafała Pacześ – to zupełnie nowy pomysł na premierowe spotkania w salonach samochodowych – zauważyli goście.  Stand up’er zadbał o dobry humor ponad 40 zgromadzonych osób, serwując także trochę motoryzacyjnych anegdot.

Czym jest program Approved 

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02320Gwarancję Approved otrzymać mogą wyłącznie samochody nie starsze niż 6 lat, które przebyły nie więcej niż 150 000 km do momentu ich sprzedaży. Gwarancja dostępna jest u autoryzowanych dealerów, wyłącznie dla samochodów kwalifikujących się do programu Approved.

Jest to kompleksowa ochrona przed nagłymi awariami, tak mechanicznymi jak i elektrycznymi, naprawy są wykonywane wyłącznie przez zespół wyszkolonych Techników Jaguara, przy użyciu oryginalnych podzespołów. Nie występuje ograniczenie, co do ilości napraw przeprowadzanych na gwarancji, jednak każdorazowa naprawa nie może przekroczyć wartości pojazdu. Gwarancja chroni przez minimum dwa lata od momentu zakupu. Gwarancja ta jest dostępna wyłącznie u autoryzowanych Dilerów Jaguar.

Kompleksowa kontrola 165 punktów

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02328Stan samochodu podlega rygorystycznemu sprawdzeniu 165 punktów. To gwarantuje, że Twój samochód jest w najlepszym możliwym stanie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Używając najnowszych dostępnych technologii, narzędzi i sprzętu diagnostycznego, nasi Technicy przeprowadzają te kontrole z najwyższą dokładnością. Kontrole te obejmują m.in. badanie powłoki lakierniczej, weryfikacji wnętrza samochodu, pełne przygotowanie silnika, jak i zawieszenia. Test drogowy oraz ostateczną inspekcję potwierdzoną osobistym podpisem jednego z naszych Techników Jaguara. Wszystkie samochody zanim zostaną uznane za Jaguar Approved, muszą pozytywnie przejść proces naszej 165 punktowej inspekcji.

Historia każdego samochodu jest poddawana weryfikacji, pod względem prawdziwości przebiegu oraz odbytych wizyt serwisowych. Wykonujemy to, aby zapewnić Państwu znajomość przeszłości samochodu i pewność, że otrzymują Państwo dokładnie to, czego oczekują od Jaguara Approved.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Walder buduje nowy salon Toyota Professional w Gdańsku

Dealer Toyota Walder jest na ukończeniu swojej najnowszej budowy – będzie nią nowy salon Toyota …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *