czwartek , 22 października 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Dni otwarte w KMJ Yamaha

Dni otwarte w KMJ Yamaha

Yamaha KMJ dni otwarte-05659KMJ Yamaha zaprasza na „Dni Otwarte” w KMJ Centrum w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 295. W dniach 24-25 kwietnia (piątek-sobota) salon będzie czynny dłużej – w piątek od 10.00 do 19.00, a w sobotę od 10.00 do 16.00. W tych dniach na Klientów będą czekały gorące wiosenne premiery oraz konkurs, w którym można wygrać motocykle Yamaha na weekend.

Największą prezentowaną nowością jest model klasy Supersport, a więc rewolucyjny 200-konny YZF-R1– który wśród seryjnie produkowanych motocykli najbardziej wizualnie i technologicznie zbliżony jest do maszyn z mistrzostw świata MotoGP.

Yamaha KMJ dni otwarte-05638

Skorzystać można także z jazdy testowej motocyklami klasy MT, czyli przedstawicieli serii reprezentującej „Dark Side of Japan”, a więc nakeda MT-09, bijącego rekordy popularności w Polsce i Europie MT-07. Można też zobaczyć nową, zadziorną wersję stunterską MT-07 Moto Cage.

Yamaha KMJ dni otwarte-05652

Poza tym prezentowane są motocykle z segmentu Sport Heritage, takie jak nowa generacja rasowego japońskiego nakeda XJR1300 czy XV950R.

Klienci posiadający prawo jazdy kat. B mają okazję przetestować zupełną nowość, czyli pojazd o trzech kołach TRICITY i hit sprzedażowy w Polsce Majesty.

Yamaha KMJ dni otwarte-05637

Dni otwarte Yamahy to nie tylko okazja, aby spotkać się w gronie motocyklistów, ale także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są motocykle Yamaha na weekend.

Yamaha KMJ dni otwarte-05657

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Pierwsze urodziny Volvo Car Plichta Gdynia

Mija rok od rozpoczęcia działalności dealera Volvo Car Plichta Gdynia. Salon, należący do największej Grupy ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *