Slider
Slider

Dni otwarte w KMJ Yamaha

Yamaha KMJ dni otwarte-05659KMJ Yamaha zaprasza na „Dni Otwarte” w KMJ Centrum w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 295. W dniach 24-25 kwietnia (piątek-sobota) salon będzie czynny dłużej – w piątek od 10.00 do 19.00, a w sobotę od 10.00 do 16.00. W tych dniach na Klientów będą czekały gorące wiosenne premiery oraz konkurs, w którym można wygrać motocykle Yamaha na weekend.

Największą prezentowaną nowością jest model klasy Supersport, a więc rewolucyjny 200-konny YZF-R1– który wśród seryjnie produkowanych motocykli najbardziej wizualnie i technologicznie zbliżony jest do maszyn z mistrzostw świata MotoGP.

Yamaha KMJ dni otwarte-05638

Skorzystać można także z jazdy testowej motocyklami klasy MT, czyli przedstawicieli serii reprezentującej „Dark Side of Japan”, a więc nakeda MT-09, bijącego rekordy popularności w Polsce i Europie MT-07. Można też zobaczyć nową, zadziorną wersję stunterską MT-07 Moto Cage.

Yamaha KMJ dni otwarte-05652

Poza tym prezentowane są motocykle z segmentu Sport Heritage, takie jak nowa generacja rasowego japońskiego nakeda XJR1300 czy XV950R.

Klienci posiadający prawo jazdy kat. B mają okazję przetestować zupełną nowość, czyli pojazd o trzech kołach TRICITY i hit sprzedażowy w Polsce Majesty.

Yamaha KMJ dni otwarte-05637

Dni otwarte Yamahy to nie tylko okazja, aby spotkać się w gronie motocyklistów, ale także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są motocykle Yamaha na weekend.

Yamaha KMJ dni otwarte-05657

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *