środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Dobry początek maja w salonach samochodowych

18 zamówień na nowe samochody zebrał w maju dealer Toyoty – firma Carter z Gdańska. To jeden z rekordów na Trójmiejskich rynku. Wiosenna aura sprzyja podejmowaniu decyzji zakupowych, umotywowanych zbliżającymi się wakacjami. Klienci Toyota Carter zamówili między innymi Land Cruiser’a V8 i sportowy model Toyota GT 86. W salonach innych marek, handlowcy także mają powody do zadowolenia.

Wolne, słoneczne dni sprawiły, że przez pierwsze siedem dni miesiąca mieliśmy sporo gości. To był zdecydowanie tydzień osób prywatnych i małych albo średnich przedsiębiorstw. Takiego ruchu nie mieliśmy od zakończenia wyprzedaży rocznika 2015.

Maja Lesińska, Toyota Carter Gdańsk

Wiosna sprzyja radości i fantazji. Nic dziwnego, że wśród wczesno-majowych  zamówień pojawiły się takie samochody jak: coupe GT86 i Land Cruiser V8.

Wzmożone zainteresowanie osób prywatnych zakupem sportowych i rekreacyjnych pojazdów, widać też w innych salonach –  w tym marek Premium. W Porsche Centrum Sopot wzrosło zainteresowanie modelami 911 Cabrio oraz Boxster, ale również rodzinnym SUV’em – Cayenne.

Klienci z myślą o wakacjach czesto wybierają duże, rodzinne pojazdy, albo te o stricte weekendowym przeznaczeniu – np. kabriolety.

BMW serii 4 Cabrio (fot. BMW)
BMW serii 4 Cabrio (fot. BMW)

Wiosna to czas przemian, także w BMW Zdunek. Klienci zachęceni pierwszymi promieniami słońca przebijającymi się nad jeszcze  zachmurzonymi ulicami trójmiasta zamawiali w ostatnich miesiącach przede wszystkim samochody w wersji cabrio. Najbardziej popularnym z pośród nich było BMW serii 4, ale nie brakowało też najmocniejszej jej wersji BMW M4. Tradycyjnie, przed okresem wakacyjnym dużą popularnością cieszą się również SUV’y – czyli przede wszystkim model X6 oraz jego mniejsze wersje, czyli x4, x3 i ukochany przez rynek trójmiejski model x1 . Z racji swojej obszernej kabiny, pojemnego bagażnika i napędu xDrive SUV’y BMW są  idealnym kompanem  do wakacyjnych wojaży.

Karol Krużycki, Doradca ds. Sprzedaży BMW Zdunek.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *