Slider
Fot. Mercedes-Benz Witman

Dołącz do najszybszej rodziny świata – AMG Brand Center Gdańsk poszukuje Specjalisty ds. Marketingu

Reklamowe motto Mercedes-AMG: dołącz do najszybszej rodziny świata (z ang. Join the world’s fastest family) nabiera nowego znaczenia. Gdański salon AMG Brand Center należący do dealera Mercedes-Benz Witman, poszukuje specjalisty do spraw marketingu. To rzadka szansa na zdobycie prestiżowego stanowiska pracy w jedynym w Europie salonie Mercedes-AMG.

W procesie rekrutacji Mercedes-Benz Witman szuka ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest realizacją życiowej pasji lub wynika wprost z ich zainteresowań. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty do spraw Marketingu będzie odpowiadać m.in. za planowanie kampanii, opracowanie raportów marketingowych czy koordynację współpracy z mediami, agencjami i partnerami.

Nasza praca to naprawdę szeroko pojęty marketing. To kampanie, eventy, działania PR, ale także dbanie o wizerunek firmy każdego dnia – mówi Katarzyna Graj z Marketingu Mercedes-Benz Witman i AMG Brand Center Gdańsk.

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz szkolenia branżowe. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty do spraw Marketingu będzie mieć wpływ na strategie marketingowe.

Fot. Mercedes-Benz Witman

To, co z pewnością jest wartością dodaną do naszej pracy to fakt, że możemy rozwijać się zawodowo, ale przede wszystkim mamy szansę realizować cele, które dla wielu osób pozostają w sferze w marzeń – dodaje Katarzyna Graj.

Wymagania stawiane kandydatom na tym stanowisku to minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, znajomość narzędzi wspierających digital marketing, doświadczenie w raportowaniu wyników i analizie działań marketingowych, ale także umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

Szczegóły i możliwość aplikacji: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni rozpoczął pozimowe przeglądy stanu nawierzchni jezdni

Odwilż to czas, w którym zima uwidocznia swoje destrukcyjne oblicze – dziury w nawierzchni jezdni. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *