Slider

Dostawcze Fiaty „od ręki” w Centrum Motoryzacyjnym Auto Plus w Gdańsku

153 sztuki dostawczych modeli z gamy Fiat Professional dostępne są „od ręki” w gdańskim salonie Auto Plus. Wśród nich model Panda Van, Fiorino Cargo, Doblo, Talento oraz najpopularniejszy Ducato w różnych wariantach zabudowy. 

Oferta Ducato obejmuje warianty Furgon, od najmniejszych L1H1 (cena netto od 69 990 zł.) do największych Maxi L4H3. Ponadto, dealer dysponuje modelami z podwoziem pod specjalistyczne zabudowy (skrzynia otwarta, skrzynia z plandeką, kontener, izoterma z agregatem chłodniczym).

Nasza gama obejmuje także Ducato z podwoziem już zabudowanym, np. Fiat Ducato Maxi L4 z podwójną kabiną lub zabudowany ze skrzynią otwartą – informuje Jarosław Dąbrowski, Kierownik Salonu Fiat Professional Auto Plus. Ducato, które oferujemy wyposażone są w silniki 2.3 MultiJet II od 130KM do 180KM bez systemu SCR (AdBlue). Wszystkie samochody są z rocznika 2019 i możemy sfinasować je w promocyjnym leasingu fabrycznym 4PRO FCA Leasing z wpłatą własną od 0% do 45% na okres od 2 do 5 lat. Istnieje możliwość negocjacji cen z uwzględnieniem obowiązujących maksymalnych rabatów na rocznik 2019 – dodaje.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dealerzy stawiają na nowe kanały komunikacji internetowej: vlogi i blogi dealerów z Pomorza

Blogi i Vlogi – coraz więcej dealerów szuka nowych kanałów dotarcia do swoich Klientów. Firmy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *