poniedziałek , 8 marca 2021
Slider

Drive Lab – nowy program szkoleniowy na torze ODTJ Autodrom Pomorze

Na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze rusza nowe szkolenie – Drive Lab. Jest to praktyczny warsztat w formie indywidualnego szkolenia z instruktorem odbywający się na torze szosowym i płycie poślizgowej.

Drive Lab to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie kierowców jazdą torową. Operowanie kołem kierownicy, praca gazem i hamulcem, planowanie hamowania do sportowego pokonywania zakrętów – to tylko niektóre elementy warsztatu.

Drive Lab odbywać się będzie na torze w Pszczółkach  od drugiej połowy listopada do końca marca, tak aby kierowcy mieli szansę doszlifować swoje umiejętności przed otwarciem nowego sezonu.

Warsztaty skierowane są do wszystkich kierowców aut osobowych, którzy chcą udoskonalić swoją technikę jazdy torowej. Szkolenie ma charakter indywidualny, co oznacza, że zadania są dostosowane do aktualnych umiejętności kierowcy.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta ODTJ Autodrom Pomorze (tel. 514-059-522, biuro@autodrompomorze.pl). Ośrodek czynny jest codziennie od 8.00 do 20.00.

Dodatkowe informacje: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *