środa , 14 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. "Kuba Wojewódzki - Krół TVN" (Facebook)

Drogowa agresja w Gdyni wobec celebryty i ujawnienie wizerunku

Drogowa agresja zwana z języka angielskiego „road rage” stała się popularnym zjawiskiem w Stanach Zjednoczonych, Australii i przede wszystkim Rosji. Podobne przypadki zdarzają się też w Polsce. W skrajnych przypadkach dochodzi z tego powodu do bójek lub wypadków. Częste są natomiast wyzwiska i obraźliwe gesty. Doświadczył tego ostatnio w Gdyni znany dziennikarz – Kuba Wojewódzki. 

Celebryta o wszystkim „pochwalił się” na swoim profilu na Facebook’u, który śledzi niemal 700 000 osób i opatrzył to komentarzem:

Ten miły pan ze zdjecia wraz z małżonka dość wymownie pokazywali nam znak -fuck- na drodze w okolicach Gdyni. Czy ktos moze zna jego adres bo chciałbym mu odpowiedzieć ze nie współżyje z nieznajomymi.

Czekam na info

k.

Internauci szybko podzielili się w swoich opiniach – jedni skrytykowali sam fakt używania wobec siebie takich gestów, inni zarzucili Kubie Wojewódzkiemu bezprawne ujawnienie wizerunku sprawcy obraźliwego gestu. Sam jego fakt, również nie został w żaden sposób udokumentowany.

Problem tego typu sytuacji między kierowcami musi występować dość często, bowiem policja od dłuższego czasu prowadzi akcję „Stop agresji na drodze”.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *