Slider
Slider

Druga edycja Static Stance w Lęborku

Static Stance 2nd Eidiotn Lęborsk 2018-6701W Lęborku, po raz drugi zorganizowano wystawę Static Stance, skupioną wokół stuningowanych samochodów. Na Placu Pokoju, w samym centrum miasta, zaparkowało około 100 wypielęgnowanych i wyjątkowych samochodów. Wśród nich zarówno klasyczne, jak i współczesne modele, popularnych marek oraz tych z motoryzacyjnego „topu”. Całodniowa impreza przyciągnęła tłumy odwiedzających – nie tylko miłośników motoryzacji! 

Organizatorzy zadbali o staranną selekcję prezentowanych samochodów, dzięki czemu każdy z projektów reprezentował wysoki poziom. W niektóre z samochodów zainwestowano nawet 100 000 zł, aby nadać im indywidualny styl i charakter. Dominowały auta z grupy Volkswagena, ale pojawili się również reprezentanci Mercedesa, Lexusa, Hondy, BMW, Mazdy, a także spora grupa klasyków polskiej produkcji.

Poza prezentacjami samochodów, przewidziano również udział licznych partnerów z branży – oferujących np. przyciemnianie szyb, tuning mechaniczny, usługi motoryzacyjne, a także firmy oferujące sprzedaż samochodów.

Static Stance 2nd Eidiotn Lęborsk 2018-6646

Wygląda na to, że Static Stance wpisuje się na stałe w kalendarz imprez motoryzacyjnych na Pomorzu, a z racji bliskości Gdyni, Gdańska i Sopotu, chętnie uczestniczą w niej trójmiejscy miłośnicy motoryzacji.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wzór samochodu budżetowego – Dacia Logan nowej generacji debiutuje w Dacia Zdunek

Dacia Logan to samochodowy odpowiednik prostego przedmiotu w stylu młotka. Oferuje wszystkie podstawowe cechy samochodu, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *