czwartek , 4 czerwca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / DS Automobiles Zdunek – pierwszy publiczny pokaz nowej marki w Forum Gdańsk

DS Automobiles Zdunek – pierwszy publiczny pokaz nowej marki w Forum Gdańsk

W pierwszym kwartale przyszłego roku w Trójmieście oficjalnie otwarty zostanie salon nowej marki – DS Automobiles. Ten wyodrębniony z Citroena, luksusowy brand, zaoferuje dwa modele. Topowy z nich – DS7 Crossback, zaprezentowany został w galerii handlowej Forum w Gdańsku – tym samym jest to pierwsza, oficjalna prezentacja nowej marki na Pomorzu. 

Przedstawicielstwo DS Automobiles powstanie przy ulicy Miałki Szlak w Gdańsku – w mateczniku Grupy Zdunek, która będzie jedynym przedstawicielem tej marki w naszym regionie.

Będzie to jednak obiekt tymczasowy – docelowy powstanie przy obwodnicy Trójmiasta na przełomie lat 2021/2022. Rozpoczęcie działalności przy Miałkim Szlaku planowane jest na styczeń/luty 2020 roku.

Zaprezentowany w Forum egzemplarz DS7 Crossback pochodzi z floty importera. Będzie można zobaczyć go w gdańskiej galerii do końca tego roku.

Jest to egzemplarz w bogatej opcji Grand Chic z benzynowym silnikiem 1.6 o mocy 225 KM. Wyceniony jest on na 247 250 zł (bez wyposażenia dodatkowego 198 900 zł). Ceny DS7 Crossback startują od 129 900 zł.

W ofercie są również modele hybrydowe i w pełni elektryczne.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Premiera! Nowa 911’tka Turbo S już w Porsche Centrum Sopot

Rynek samochodowy w Trójmieście budzi się z pandemicznego snu, fabryki światowych marek wznowiły produkcję, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *