poniedziałek , 11 grudnia 2023
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Duży sukces Pomorskich Targów Autokosmetyki 2023. Czy będzie powtórka?

Minął miesiąc od zakończenia Pomorskich Targów Autokosmetyki 2023, a emocje nadal są ogromne. Decyzja Zarządu firmy Detailing House o tym, że Targi zostaną zorganizowane, zapadła w marcu! Na przygotowanie tego ogromnego przedsięwzięcia był tylko jeden kwartał, ale pomimo tego udało i można śmiało powiedzieć, że to był SUKCES.

Udało się to między innymi dlatego, że mieliśmy wsparcie Pana Ireneusza Filipionka wraz z zespołem specjalistów AMBEREXPO, stanęli oni ramię w ramię z nami przy realizacji wydarzenia. Ze strony MTG całość nadzorowała Pani Marta Dulkiewicz, Koordynator zespołu sprzedaży, natomiast Prezes AMBEREXPO, Pan Andrzej Bojanowski, wspierał nasze poczynania, w razie potrzeby służąc radą i podsuwając rozwiązania – zdradza Dorota Dębska, Brand Menedżer Detailing House.

Siły, jakie włożono w przygotowania, wróciły niczym tsunami. Zainteresowanie imprezą było bardzo duże. Targi odwiedziło blisko 4000 osób, a goście byli wymarzoną publicznością każdego wystawcy. Brali aktywny udział w pokazach, wykładach, dyskutowali na stoiskach, chłonęli nowinki i oczekiwali konkretnych porad, których chętnie udzielali najlepsi w branży specjaliści .

Na co mogli liczyć odwiedzający? Przede wszystkim na ogromną dawkę profesjonalnej wiedzy z branży autokosmetyki. W licznej grupie wystawców znaleźli się producenci, którzy od lat wyznaczają trendy na tym rynku, pojawili się również nowi twórcy, pełni zapału i pomysłów. To zacne grono uzupełnili dystrybutorzy zagranicznych marek, a wisienką na branżowym torcie byli usługodawcy, którzy swoimi pokazami czarowali publikę.

Firmy, które podjęły wyzwanie, aby zaprezentować się na Targach dołożyły najwyższych starań, żeby ich stoiska były interesujące. Każda z nich miała przygotowane atrakcje, od których nierzadko trudno było się oderwać. A każde kolejne stoisko przyciągało niczym magnes nowościami czy konkursami.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o Jarku Maznasie i Rafale Jemielicie, którzy opanowali scenę i swoim kunsztem spowodowali, że każdego, kto do nich dołączał, opuszczała trema i stawał się współprowadzącym imprezę.

Detailing House dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

To dzięki Wam i dla Was odbyły się Pomorskie Targi Autokosmetyki 2023 i już teraz zapraszamy Was na przyszłoroczną edycję! O wszystkim będziemy Was informować w naszych mediach społecznościowych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ponad 70 tysięcy złotych. Mikołaje na motocyklach w akcji

Już po raz 21. ulice zapełniły się zmotoryzowani mikołajami, śnieżynkami i reniferami. W niedzielę, 3 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *