poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Dzień Dziecka z supersamochodami w Wiślanym Domu Dziecka

Moto spotkanie w Domu Dziecka w Sobieszewie z okazji Dnia Dziecka-1480452W jaki sposób miłośnicy motoryzacji mogą spędzić „Dzień Dziecka”? Najlepiej z dziećmi, dzieląc się z nimi swoją pasją i wywołując szeroki uśmiech rykiem silnika. Na taki pomysł wpadli posiadacze sportowych samochodów z Trójmiasta z inicjatywy Luckymotion. W czwartek 1 czerwca spotkali się na terenie Wiślanego Domu Dziecka w Gdańsku-Sobieszewie.

Kilka sportowych i tuningowanych samochodów było kluczowym punktem obchodzonego od rana pikniku z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych placówki mieszczącej się w Gdańsku, przy ulicy Turystycznej 26a.

Wśród zaprezentowanych samochodów znalazły się takie rarytasy jak najnowsza generacja Nissana GT-R z roku modelowego 2017, BMW M3 E92, Subaru Impreza WRX STi oraz modele poddane modyfikacjom, m.in. Honda Civic i Mazda RX-8, a także Mercedes-AMG C63 S Coupe z floty dealera Mercedes-Benz Witman, który tego dnia był w dyspozycji naszej redakcji.

Moto spotkanie w Domu Dziecka w Sobieszewie z okazji Dnia Dziecka-1480434

Szczególnych wrażeń dostarczyła nie tylko możliwość obcowania z luksusowymi samochodami, ale również doznania akustyczne głośnych układów wydechowych zaprezentowanych samochodów.

Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, a najczęściej powtarzanym zdaniem było „jak dorosnę, to sobie takiego kupię…”.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *