poniedziałek , 18 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Dzień z Klasą C na torze Autodrom Pomorze z Mercedes-Benz Witman

Mercedes-Benz Klasy C - event Mercedes-Benz Witman w Pszczółkach Moto3m-2972Klasa C to jeden z najpopularniejszych modeli Mercedesa regularnie sprzedawany w gdańskim salonie firmy Witman. Aby zachęcić kolejnych klientów do testowania tych samochodów, dealer z Oliwy zdecydował się połączyć jego promocję z akademią bezpiecznej jazdy w ODTJ Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Klienci jak zwykle – chętnie skorzystali z takiej propozycji spędzenia weekendu wykorzystując pełnię możliwości udostępnionych modeli. 

24 czerwca około 25 klientów firmy Mercedes-Benz Witman oraz przedstawicieli lokalnych środowisk motoryzacyjnych wzięło udział w testach Klasy C. Na torze w Pszczółkach mogli przekonać się o możliwościach tego modelu C200 4MATIC w wersji sedan oraz kombi. Oba samochody wyposażone były w 4-cylindrowe silniki benzynowe o pojemności 1991 ccm i mocy 184 koni mechanicznych sprzężone z 9-biegową skrzynią 9G-TRONIC oraz napędem na 4 koła 4MATIC.

Ponadto dealer do Pszczółek przywiózł również model GLC 220d – czyli w dużym uproszczeniu samochód będący klasowym odpowiednikiem Klasy C, ale w uterenowionej wersji.

Mercedes-Benz Klasy C - event Mercedes-Benz Witman w Pszczółkach Moto3m-07937

GLC to bestseller. Nowy SUV bardzo szybko zdobył zainteresowanie naszych klientów i sprzedajemy tych samochodów bardzo dużo – mówi Leszek Ciechanowski, Doradca Handlowy Mercedes-Benz Witman.

Z Autodromu w Pszczółkach korzystamy już po raz trzeci organizując imprezy dla naszych Klientów. Możliwość udostępnienia samochodów w miejscu, gdzie bezpiecznie, pod okiem instruktorów, ale też z dawką adrenaliny nasi goście mogą skorzystać z jazdy testowej jest dla nas doskonałym sposobem prezentacji samochodów. Na miejscu byli obecni nasi doradcy, którzy odpowiadali na pytania zainteresowanych. Ponadto, aby wprowadzić do szkolenia także trochę rozrywki i rywalizacji, zorganizowaliśmy wyścig gokartowy – dodaje Katarzyna Graj z działu marketingu MB Witman.

Ceny Klasy C 200 4MATIC w wersji sedan rozpoczynają się od 157 600, kombi jest droższe o 8100 zł.

Okres wakacyjny to czas kolejnych spotkań z klientami w salonie Mercedes-Benz Witman.

Już 1 lipca organizujemy w naszym salonie Dzień Ojca. Zapraszamy więc tatusiów razem z dziećmi, aby wspólnie przetestowali modele Mercedesa, a także skorzystali z atrakcji, które szykujemy na ten wyjątkowy dzień. Czekamy od godziny 9 do 14 – dodaje Katarzyna Graj.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *