czwartek , 21 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Ekspozycja Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk

Ekspozycja Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk

Ekspozycja Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk-00200Zgodnie z zapowiedzią, w gdańskim Terminalu Audi przy Lubowidzkiej, powstała strefa ekspozycyjna dedykowana marce Audi Sport. Ta sportowa dywizja z Ingolstadt, oficjalnie obecna jest w Trójmieście od czerwca ubiegłego roku. Początkowo była to jedynie prezentacja najmocniejszych modeli Audi z rodziny R8 i RS. Teraz dochodzi do tego wydzielona część salonu, z charakterystycznymi elementami kolorystycznymi oraz wystrojem w strefie sprzedaży. 

Audi Sport jest tym samym dla Audi, czym AMG dla Mercedesa i M GmbH dla BMW. Zgodnie z przyjętymi standardami, marki te stanowią odrębny brand, który w szczególny sposób i co najważniejsze – nie w każdym salonie matczynej marki, jest eksponowany.

Gdański salon Audi Centrum Gdańsk, jako jedyny w Trójmieście, zyskał ten rodzaj wystroju. W całej Polsce jest tylko 5 autoryzowanych przedstawicieli Audi Sport.

Ekspozycja Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk-00221

Strefa obejmuje wydzieloną część handlową wraz z akcesoriami z gamy Audi Sport, charakterystyczne barwy  z intensywną czerwienią oraz bardzo ciekawy element w postaci gabloty z  kompletnym kombinezonem wyścigowym.

Poza ekspozycją i dedykowaną strefą sprzedaży, największą zaletą dla klientów jest również dostępność najmocniejszych modeli serii RS w parku samochodów demonstracyjnych gdańskiego dealera. Obecnie znajdują się w nim modele RS3, RS5, RS6 i RS7 (jeszcze poprzedniej generacji).

Ekspozycja Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk-00215

W salonie aktualnie eksponowane są modele RS3, najnowsze RS4 Avant oraz supersportowe, 610-konne coupe R8 za 1 089 880 zł.

Oficjalne otwarcie Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk planujemy na koniec maja. Zorganizujemy wówczas wielkie spotkanie naszych klientów w towarzystwie pełnej gamy RS’ów, dostępnych także do jazd testowych – zdradza Andrzej Zawadzki, Dyrektor Handlowy Audi Centrum Gdańsk.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Na co zwrócić uwagę, wybierając luksusowe auto?

Nowy czy używany? Premium czy segment popularny? Napęd na 4 koła czy na 2? Możliwości ...

Jeden komentarz

  1. Modelami Audi ogólnie dość dobrze mi sie jeździ. Niedawno wypożyczałem w Panek jeden z ich rocznych modeli i też fajnie się sprawdził.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *