niedziela , 12 lipca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Elektromobilność strategiczna i coraz popularniejsza w Mercedes-Benz BMG Goworowski

Elektromobilność strategiczna i coraz popularniejsza w Mercedes-Benz BMG Goworowski

Firma BMG Goworowski mocno stawia na elektromobilność. W nowo budowanym salonie znacząca część ekspozycji, poświecona będzie samochodom serii EQ, czyli hybrydom oraz w pełni elektrycznym modelom. Będzie to jedyny taki salon w Polsce. Ten trend widać już teraz także w parku samochodów demonstracyjnych dealera z Gdyni. 

W ostatnich dniach do jazd testowych przeznaczone zostały takie modele jak w pełni elektryczny Mercedes EQC, Smart EQ ForFour, Klasa A w hybrydowym wydaniu A250e oraz GLC350e i GLE53 AMG.

Firma BMG Goworowski docenia nowoczesne, a przede wszystkim przyjazne środowisku rozwiązania. Dlatego kładziemy w naszej strategii biznesowej duży nacisk na bezemisyjne systemy napędowe w sprzedawanych przez nas samochodach – tłumaczy Adam Braumberger, Dyrektor Marketingu BMG Goworowski. Ponadto, w otoczeniu pięknych samochodów Klienci będą mogli zrelaksować się w kawiarence, która zaserwuje doskonałą kawę, świeże soki, sałatki i kanapki – dodaje.

W związku z aktualną sytuacą w kraju firma nie planuje uroczystego otwarcia salonu i koncentruje się na bieżącej działalności w maksymalnie bezpiecznych warunkach.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Quadem próbował uciec gdańskim policjantom – został zatrzymany

Dzisiaj w nocy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcą quada, który próbował uniknąć kontroli i uciekając ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *