środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Elektromobilność strategiczna i coraz popularniejsza w Mercedes-Benz BMG Goworowski

Elektromobilność strategiczna i coraz popularniejsza w Mercedes-Benz BMG Goworowski

Firma BMG Goworowski mocno stawia na elektromobilność. W nowo budowanym salonie znacząca część ekspozycji, poświecona będzie samochodom serii EQ, czyli hybrydom oraz w pełni elektrycznym modelom. Będzie to jedyny taki salon w Polsce. Ten trend widać już teraz także w parku samochodów demonstracyjnych dealera z Gdyni. 

W ostatnich dniach do jazd testowych przeznaczone zostały takie modele jak w pełni elektryczny Mercedes EQC, Smart EQ ForFour, Klasa A w hybrydowym wydaniu A250e oraz GLC350e i GLE53 AMG.

Firma BMG Goworowski docenia nowoczesne, a przede wszystkim przyjazne środowisku rozwiązania. Dlatego kładziemy w naszej strategii biznesowej duży nacisk na bezemisyjne systemy napędowe w sprzedawanych przez nas samochodach – tłumaczy Adam Braumberger, Dyrektor Marketingu BMG Goworowski. Ponadto, w otoczeniu pięknych samochodów Klienci będą mogli zrelaksować się w kawiarence, która zaserwuje doskonałą kawę, świeże soki, sałatki i kanapki – dodaje.

W związku z aktualną sytuacą w kraju firma nie planuje uroczystego otwarcia salonu i koncentruje się na bieżącej działalności w maksymalnie bezpiecznych warunkach.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Działania Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Zamknięcie parkingów wzdłuż pasa nadmorskiego, zamknięty na weekend Park Oliwski, częściej myte wiaty przystankowe, specjalne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *